​ناراحتی ذوب آهنی‌ها از اشتباهات داوری علیه این تیم

و به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن، امیر قلعه نویی، سرمربی ذوب آهن در نشست خبری بعد از دیدار با پدیده نسبت به تصمیمات داوری اعتراض داشت و این چندمین باری بود که در طول فصل نسبت به این مسائل واکنش نشان می داد و حتی اعتراضکادرفنیاین تیم به داوری در هفته های گذشته با تذکر کتبی کمیته انضباطی همراه بود ......

و به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن، امیر قلعه نویی، سرمربی ذوب آهن در نشست خبری بعد از دیدار با پدیده نسبت به تصمیمات داوری اعتراض داشت و این چندمین باری بود که در طول فصل نسبت به این مسائل واکنش نشان می داد و حتی اعتراض کادرفنی این تیم به داوری در هفته های گذشته با تذکر کتبی کمیته انضباطی همراه بود.

با این وجود بررسی قضاوت های هفته نهم در برنامه نود نشان از اشتباهاتی به ضرر این تیم می داد که در نتیجه دیدار تاثیر گذار بود.
احسان بعیدی، مدیر رسانه ای ذوب آهن در این خصوص اظهار داشت: در دیدار هفته نهم یک پنالتی اشتباه به سود پدیده گرفته شد که می توانست موجب شکست تیم ما شود. ضمن اینکه اوت اعلام شده روی گل اول پدیده باید به سود ما اعلام می شد که به حریف داده شد. خوشبختانه در برنامه نود این موضوع تایید شد.
وی در ادامه گفت: تا کنون 9 هفته از لیگ برتر و یک دیدار جام حذفی گذشته است و در این 10 بازی حداقل در 5 دیدار اشتباه فاحش داوری در نتیجه دیدارهای ما تاثیرگذار بوده است. در بازی با فجرسپاسی در جام حذفی، در دیدار با پیکان، نفت آبادان، پدیده و سایپا هم داوری در نتیجه بازی تاثیر گذار بود که این موارد در برنامه نود تماماً به اثبات رسید و اگر این تصمیمات اشتباه نبود جایگاه ما در جدول تفاوت زیادی داشت.

مدیر رسانه ای ذوب آهن نسبت به اتفاقات اخیر در مورد ورزشگاه نقش جهان و باشگاه سپاهان عنوان کرد: خوشبختانه با ورود استاندار به موضوع این مشکل حل شده و با پارس جم در ورزشگاه نقش جهان بازی می کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال