منچستریونایتد به دنبال ستاره مد نظر رئال مادرید

باشگاه منچستریونایتد برای رفع مشکلات خط میانی خود به جذب دانی فن‌د‌بیک در زمستان می‌اندیشد، ستاره‌ای که مد نظر مسئولان باشگاه رئال مادرید نیز قرار دارد....

به گزارش مدال، منچستریونایتد در فصل جاری با بحران مصدومیت در خط میانی روبه‌رو شده و پس از غیبت سه ماهه «پل پوگبا» حالا نوبت دوری «اسکات مک‌تومینای» به دلیل آسیب‌دیدگی است.

امروز «ESPN» مدعی شد «اوله‌گونار سولسشرن برای رفع مشکلات خود در خط میانی به «دانی فن‌د‌بیک» هافبک 22 ساله آژاکس علاقه‌مند است. بر اساس این گزارش سرمربی نروژی از «اد وودوارد» خواسته به هر شکل ممکن هافبک هلندی را در این ماه به خدمت بگیرد زیرا او با توجه به خلاقیتی که در میانه میدان دارد برای اهداف اوله یک بازیکن کلیدی و کارآمد به حساب می‌آید. این در حالی‌ست که دانی در لیست خرید باشگاه رئال مادرید نیز قرار دارد.

ستاره 22 ساله آژاکس در این فصل 8 گل و 8 پاس گل در کارنامه خود به ثبت رسانده و همین مسئله سولسشر را به جذب او مصمم کرده است.

بیشتر بخوانید:

تحقیر یونایتد به دست سیتی؛ پیروزی بدون تمرین!

تگ ها


دانی فن دبیک آژاکس منچستریونایتد شیاطین سرخ رئال مادرید کهکشانی‌ها اوله گونار سولسشر فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات دانی وندبیک منچستر یونایتد آژاکس رئال مادرید اردیویسه هلند لیگ برتر لالیگا فوتبال