لواندوفسکی: سوءتفاهم شد، اتفاقا از لئو مسی ممنونم!

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ تاکید کرد در مورد مصاحبه دیروز او در رابطه با لیونل مسی سوء تفاهم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، دیشب مصاحبه ای عجیب از رابرت لواندوفسکی، ستاره گلزن و ۳۴ ساله بایرن مونیخ در مورد مراسم توپ طلای سال ۲۰۲۱ و البته لیونل مسی منتشر شد که تعجب بسیاری را برانگیخت. در واقع لیونل مسی بعد از دریافت جایزه سال ۲۰۲۱ ابراز امیدواری کرد توپ طلای سال ۲۰۲۰ به رابرت لواندوفسکی برسد و این عنوان حق او بوده است. اما لواندوفسکی دیشب به طعنه عنوان کرد که امیدوار است حرف های مسی واقعی باشد نه تو خالی. اما ستاره لهستانی امروز در مصاحبه ای تاکید کرد از حرف های او بد برداشت شده و او اتفاقا از حرف های لیونل مسی خیلی هم خوشحال شده است.

رابرت لواندوفسکی گفت: "صحبت های من در مصاحبه با یک تلویزیون لهستانی بد تعبیر شده است. من هرگز قصد نداشتم بگویم که صحبت های لیونل مسی واقعی یا صادقانه نبوده است. برعکس، من از سخنرانی لیونل مسی در رویداد پاریس واقعا تحت تاثیر قرار گرفته و واقعا خوشحال شدم که او مدعی شد به نظرش من مستحق دریافت توپ طلا در سال ۲۰۲۰ هستم.

فقط می خواستم بگویم که اگر صحبت های مسی شنیده شود بسیار خوشحال می شوم. بی اندازه به لیونل مسی احترام گذاشته، همیشه این بازیکن را مورد ستایش قرار داده و یک بار دیگر به خاطر فتح جایزه توپ طلای سال ۲۰۲۱ به او تبریک می گویم."

تگ ها


بایرن مونیخ پاری سن ژرمن لیونل مسی روبرت لواندوفسکی