فریادشیران:یک هفته‌ای ارتش مجازی را جمع می‌کنم!

ناصر فریادشیران فرد نزدیک به احمد مددی مدیرعامل مستعفی استقلال در مصاحبه‌ای با حضور خبرنگاران میدانی به سئوالات آنها پاسخ داد....

به گزارش "ورزش سه"، فریادشیران با اشاره به اینکه اختلافی در استقلال وجود ندارد طوری حرف زد که انگار خبر خاصی از در این باشگاه نیست. این سئوال و جواب را بخوانید؛ درحالیکه همه منتظرند خبر نهایی و آخر از باشگاه یا وزارتخانه بیرون بیاید اما هنوز خبری نیست.

* همانطور که می دانید، در چند ساعت اخیر اخبار خیلی زیادی از باشگاه بیرون آمده و اصلی ترین خبر درباره استعفای آقای مددی است. ماجرا به کجا رسید و این استعفا مورد پذیرش هیئت مدیره و وزیر ورزش قرار گرفت یا نه؟
فریادشیران: روز گذشته آقای مددی جلسه ای با آقای دکتر سجادی وزیر ورزش داشتند و استعفای خود را به صورت کتبی در اختیار هیئت مدیره و دکتر سجادی قرار دادند. قرار شده است تا راجع به استعفای ایشان تصمیم گیری شود.

* امروز سیاوش یزدانی به ساختمان باشگاه مراجعه کرد. این در شرایطی است که درباره بحث سربازی آقایان یزدانی و مرادمند صحبت هایی مطرح شده است. دلیل حضور سیاوش یزدانی را می شود از زبان شما بشنویم؟ بحث فسخ قرارداد آنها مطرح نیست؟
فریادشیران: سوال بعدی! اگر مشکلی باشد به شما می گویم. فعلا بحث فسخ مطرح نیست.

* شما یا مدیران باشگاه یا سایر مسئولان با آقای فرهاد مجیدی در تماس هستید؟ قرار شد ایشان تشریف بیاورند چون گفته اند قرار است فردا تمرین برگزار شود.
فریاد شیران: بله فردا تمرین برگزار می شود.

* با حضور کلیه مربیان تیم؟
فریاد شیران: بله.

* در مورد آقای مجیدی صحبت می کنید؟ آیا اختلافات برطرف شده است؟
فریادشیران: هیچ اختلافی وجود ندارد. اختلافات در پیج های فیک هواداری ارتش سایبری است!

* درخشش شب گذشته مهدی قایدی بر شدت این مسائل افزود. به نظر شما آیا قایدی باید به فروش می رفت یا می توانستید برای فصل آینده یا حداقل دیدار برابر الهلال او را حفظ کنید؟
فریادشیران: فروش و انتقال آقای قایدی یک اتفاق خیلی میمون و بزرگی بود. می توانم بگویم که بالاترین مبلغ قرارداد انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. من به نوبه خودم به هیئت مدیره و آقای دکتر مددی تبریک می گویم. خیلی از مشکلات مالی از فروش قایدی مانند تمام دنیا و همه باشگاه های دنیا حل شد. این کار مورد تأیید سرمربی تیم بود. به آقای قایدی هم تبریک می گویم بخاطر گل های خیلی خوبی که دیشب زده اند.

* در مورد اردوی شما در دبی گفته شده بود ۲۵۰ هزار دلاری که عنوان شده، رقم خیلی کمتر از اینها بوده و شائبه هایی ایجاد شد. آیا شما این مسئله را تأیید می کنید؟
فریادشیران: این حواشی است و اصلا صحت ندارد. خود آقای مددی قرارداد بستند. بهترین هتل، بهترین امکانات، محل تمرین و هواپیمای چارتر، آن هم ۸ روز قبل از بازی با الهلال. فکر نمی کنم در گذشته در باشگاه استقلال چنین اتفاقی افتاده باشد.

* گفته می شود که دوستان آقای مجیدی در پرداخت این هزینه کمک کرده اند.
فریادشیران: اصلا. چنین چیزی صحت ندارد.

* چه زمانی مشخص می شود که با استعفای آقای مددی موافقت می شود یا مخالفت؟
فریادشیران: این دیگر تصمیم وزیر محترم ورزش و هیئت مدیره است.

* این در حالی بود که هواداران استقلال روز گذشته مقابل ساختمان وزارت ورزش اعتراض داشتند و این خبر بیرون آمد. یک سری از هواداران معتقدند این موضوع استعفا به این دلیل مطرح شده تا جو کمی آرام شود. پس شما زمان دقیق آن را نمی دانید؟
فریادشیران: آن تجمع، مانند تجمعات دیگر توسط ارتش سایبری انجام شده است. همان افرادی که از لوگو و برند با ارزش باشگاه استقلال استفاده می کنند، تبلیغات می گیرند، درآمد خاص دارند و فکر می کنم اگر تمام اینها را جمع کنید، ۲۰، ۳۰ نفر نمی شود. جالب است، من خودم زمانی که در آکادمی استقلال بودم که پیجی به نام آکادمی باشگاه استقلال وجود دارد. ایشان در بدو ورودم به انتقاد کرد که چرا فلان بازیکن را نگرفتیم و چرا بازیکن نوجوانان را ول کردید. من در اینستاگرامم پرسیدم شما کی هستید؟ شما مجوز وزارت ارشاد دارید؟ شما از باشگاه مجوز دارید؟ پاسخ داد نه، ما هوادار هستیم و پیج داریم و فلان داریم. جالب است که این پیج های هواداری که این ارتش مجازی را علیه مدیریت باشگاه درست کرده اند، اینها منافع مالی دارند و از طریق افرادی به اینها شارژ مالی می شود و متأسفانه تجمعاتی که می بینید، کاملا در اتاق های فکر هماهنگ شده است. می توانم بگویم بعضی از اعضای هیئت مدیره سابق در این کار دخالت دارند و در اتاق های سیاه و تاریک، برای استقلال نقشه می کشند.

تگ ها


استقلال تهران ناصر فریاد‌شیران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال