ایراندوست دروازه‌بان جنجالی را می‌بخشد؟

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال زنان ذوب‌آهن همچنان در لیست سیاه سرمربی تیم ملی قرار دارد و جایی در اردوهای ملی ندارد....

به گزارش "ورزش سه" در فاصله کمتر از یک ماه تا شروع مقدماتی جام ملت‌های آسیا بود که دعوت از مریم یکتایی دروازه‌بان تیم بشکیتاش ترکیه به اردوی تیم ملی فوتبال زنان ایران باعث شد تا زهرا خواجوی که پیراهن شماره یک تیم ملی را به تن می‌کرد، با ژست اعتراض و قهر نسبت به تصمیم ایراندوست در اردوهای تیم ملی حاضر نشود و بلافاصله این رفتار دروازه‌بان جوان تیم ملی با واکنش تند خانم سرمربی همراه شد.

ایراندوست نه تنها نام خواجوی را از اردوهای بعدی تیم ملی خط زد بلکه او را به کمیته اخلاق هم بابت این سرپیچی‌اش از دستور سرمربی تیم ملی معرفی کرد تا پروسه بازگشت زهرا خواجوی دروازه‌بانی که توانست بیشترین مدت متوالی بسته ماندن دروازه در فوتبال ایران را به نام خود کند، به تیم ملی بسیار دشوار و تقریبا غیرممکن شود.

با گذشت از مسابقات مقدماتی جام ملت‌ها که با درخشش زهره کودایی در خط دروازه و صعود تیم ملی به جام ملت‌ها همراه بود، ایراندوست تلاش کرده تا با دعوت از بازیکنان مختلف آمادگی آن‌ها را هم محک بزند و تیم ملی فوتبال زنان با حداکثر آمادگی و بهترین نفرات عازم جام ملت‌های آسیا شود.

اما در بین مدعوین جدید ایراندوست هم خبری از بازگشت زهرا خواجوی نیست و دور از انتظار به نظر می‌رسد که او بتواند تا پیش از جام ملت‌های آسیا به فهرست تیم ملی بازگردد و باید دید چه زمانی مریم ایراندوست تصمیم به خروج نام خواجوی از لیست سیاه خود خواهد گرفت و این دروازه‌بان ۲۳ ساله فرصت بازی مجددا برای تیم ملی فوتبال زنان ایران را به دست خواهد آورد.

تگ ها


فوتبال بانوان مریم ایراندوست