واینالدوم: کمترین حق ما در این فصل، کسب یک جام است

واینالدوم امیدوار است تا لیورپول فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود...

ستاره هلندی لیورپول، تیمش را شایسته کسب جام می‌داند.

به گزارش مدال، جورجینیو واینالدوم هافبک هلندی قرمزها، عنوان کرد که تیمش، پس از سپری کردن فصلی فوق العاده، شایستگی کسب جام را دارد. قرمزها روز یکشنبه با یک امتیاز کمتر نسبت به منچسترسیتی و با وجود کسب 97 امتیاز از قهرمانی در لیگ برتر بازماندند. شاگردان کلوپ، علیرغم سپری کردن فصلی فوق العاده، نتوانستند به حسرت 29 ساله لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر، پایان دهند. 

لیورپول علیرغم عدم موفقیت در قهرمانی در رقابت های لیگ برتر، شانس این را دارد که با پیروزی در مقابل تاتنهام در فینال مادرید، قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. واینالدوم اما، معتقد است که تیمش در این فصل، شایستگی کسب جام را دارد. او عنوان کرد:

"به طور کلی، من فکر می‌کنم که فصل خوبی را داشتیم و حالا چالشی را پیش رو داریم که می‌توانیم فصل را کامل تر، به پایان برسانیم. ناراحت‌کننده خواهد بود که این فصل را بدون کسب جام به پایان برسانیم، به خصوص به این دلیل که فکر می‌کنم ثبات بسیار خوبی داشتیم و کارمان را به خوبی انجام دادیم. فکر می‌کنم در چنین فصلی، شایستگی کسب حداقل یک جام را داریم. در چند بازی آخر در لیگ برتر، باید پیروز می‌شدیم و منتظر نتیجه بازی های منچسترسیتی می‌ماندیم که آن ها نیز، در همه بازی ها، پیروز شدند. بنابراین می‌توان گفت که به اندازه کافی، شایسته قهرمانی بودند. با این حال، یک بازی پیش رو داریم که می‌توانیم آن را کنترل کنیم و در آن پیروز شویم تا پایان خوشی برای این فصل، رقم بزنیم."

هافبک هلندی لیورپول، در ادامه عنوان کرد:

"قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خاص خواهد بود، مخصوصا با توجه به این که چنین فصلی، شایسته پایانی این‌چنینی است. ما هر کاری برای پیروزی در فینال و قهرمانی خواهیم کرد، اما بازی سختی خواهد بود."

تگ ها


لیگ قهرمانان اروپا فینال لیگ قهرمانان اروپا یورگن کلوپ قهرمانی لیگ برتر انگلیس گئورگینیو وینادوم تاتنهام UEFA Champions League فوتبال