کونسیسائو: طارمی باهوش و در خدمت تیم است

سرژیو کونسیسائو سرمربی پورتو بعد از پیروزی این تیم مقابل براگا از مهدی طارمی که اولین بازی اش را با پیراهن این تیم انجام داد تمجید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پورتو دیروز در اولین بازی فصل جدید لیگ پرتغال به مصاف براگا رفت و در نهایت موفق شد حریفش را ۳-۱ شکست دهد. در این بازی نگاه های زیادی به خریدهای جدید پورتو و از جمله مهدی طارمی بود اما سرژیو کونسیسائو در ترکیب اولیه خود طارمی را به میدان نفرستاده بود.

در ادامه کار اما مهدی طارمی برای پورتو به میدان رفت تا اولین بازی خود با پیراهن تیم بزرگ پرتغالی را انجام دهد. مهدی طارمی برای پورتو موثر هم بود و یک پنالتی برای پورتو گرفت و عامل به ثمر رسیدن یکی از سه گل پورتو شد.

درحالیکه بازی به پایان نزدیک می شد و حدود یک دقیقه به پایان مانده بود طارمی موفق شد یک پنالتی برای تیمش از حریف بگیرد و این پنالتی توسط الکس تلس به گل تبدیل شد تا سومین گل پورتو هم به ثمر برسد.

در پایان بازی کنسیسائو به تمجید از طارمی پرداخت و از او به عنوان یک مهاجم عالی و در خدمت تیم یاد کرد. کونسیسائو در صحبتهای خود گفت: " من متوجه شدم طارمی در حرکتهایش با هوش عمل می کند و به همین خاطر او را به بازی فرستادم. او بازیکنی است که ذهنیت بازی در تیمهای بزرگ را دارد و با همین ذهنیت بود که امروز توانست برای ما یک پنالتی بگیرد".

بیشتر بخوانید:

فرصت یک دقیقه ای طارمی با پیراهن پورتو برای درخشیدن!

پنالتی می‌خواهید؟ طارمی را بیاورید!

 

 

تگ ها


پورتو فوتبال جهان مهدی طارمی پورتو لیگ برتر پرتغال فوتبال