غیرمنتظره؛ توافق دیه‌گوکاستا با قعرنشین سری آ

در ایتالیا از توافق سالرنیتانا با دیه‌گو کاستا خبر داده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، دیه‌گو کاستا پس از تنها ۵ ماه حضور در تیم برزیلی با اتلتیکو مینیرو خداحافظی کرد و صحبت از انتقال رایگان احتمالی به آرسنال شده است.

کاستای برزیلی‌تبار تقریباً تمام دوران حرفه‌ای خود را در اروپا گذرانده بود، در آگوست ۲۰۲۱ به اتلتیکو مینیرو پیوست. او در بازی‌های دوستانه سال ۲۰۱۳ دو بار برای تیم ملی فوتبال برزیل بازی کرد قبل از اینکه مجوز تغییر ملیت و بازی برای اسپانیا را کسب کند.

هفته گذشته شایعاتی در مورد انتقال این ستاره جنجالی به آرسنال شنیده می شود و اینکه میکل آرتتا سرمربی توپچی ها نیز به کاستا چراغ سبز نشان داده ولی سپس همه چیز تکذیب شد. دو روز پیش برخی منابع از احتمال انتقال او به کورینتیانس برزیل نوشتند ولی شب گذشته رسانه های ایتالیایی از توافق او با سالرنیتانا باشگاه قعرنشین سری آ خبر دادند.

سالرنیتانا تحت مالکیت کلودیو لوتیوو مالک لاتزیو قرار داشت ولی با تغییر مالکیت در اول ژانویه ۲۰۲۲، توانست به حضور در سری آ در نیم فصل دوم ادامه دهد. گویا والتر ساباتینی مدیر ورزشی جدید باشگاه توانسته کاستا را متقاعد کند که به فوتبال ایتالیا بیاید.

کاستا می تواند در سالرنیتانا با فرانک ریبری هم تیمی شود و احتمال انتقال خاویر پاستوره به این باشگاه نیز بالاست. کاستا سابقه بازی در پرتغال، لالیگا و لیگ برتر را دارد و سری آ می تواند چالشی جدید برایش باشد.

تگ ها


اتلتیکو مادرید فرانک ریبری دیگو کاستا فیورنتینا