گواردیولا رقیب بارسلونا شد

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی قصد جذب آلبرت سامبی لوکونگا را دارد، ستاره‌ای که از مدت‌ها پیش در رادار باشگاه بارسلونا قرار داشت و به این ترتیب سرمربی سابق بلوگرانا برای جذب این بازیکن با بارسا خواهد پرداخت....

به گزارش مدال، «آلبرت سامبی لوکونگا» هافبک تیم اندرلخت در این فصل با پیراهن تیمش بسیار خوش درخشیده و توجه چند تیم بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است. قرارداد او با باشگاه بلژیکی تابستان پیش رو به اتمام خواهد رسید و همین مسئله منچسترسیتی و بارسلونا را به تکاپو انداخته تا او را در پایان فصل به صورت رایگان جذب کنند.

از طرفی باشگاه سویا اسپانیا هم به هافبک تیم زیر 21 سال بلژیک علاقه نشان داده اما لوکونیا علیرغم حضور در سال پایانی قراردادش از علاقه به حضور در فوتبال بلژیک خبر داده است. او در مصاحبه جدید خود گفت: «اولویت من ماندن در اندرلخت برای دو سال دیگر است.»

البته باید دید پس از پایان قرارداد و از راه رسیدن پیشنهادهای منچسترسیتی و بارسلونا، آلبرت باز هم به تداوم حضور در اندرلخت اصرار خواهد ورزید یا خیر.

بیشتر بخوانید:

کریستال پالاس ۰ - ۲ منچسترسیتی؛ امید‌های سیتی زنده ماند!

تگ ها


آلبرت سامبی لوکونگا اندرلخت بارسلونا منچسترسیتی سیتیزن‌ها بلوگرانا آبی و اناری‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال