مارادونا دوباره سرمربی خیمناسیا شد!

دیگو مارادونا که تنها دو روز پیش از مربی‌گری خیمناسیا لاپلاتا کنار رفته بود، دوباره به نیمکت این تیم بازگشت...

به گزارش مدال، در ماه سپتامبر بود که دیگو مارادونا هدایت باشگاه خیمناسیا لاپلاتا در سوپرلیگ آرژانتین را برعهده گرفت. پس از 8 بازی، دیگو مارادونا نتوانست تحولی در این تیم ایجاد کند و حاصل کار او سه پیروزی، پنج شکست و قرارگیری در رده بیست و یکم جدول بیست و چهار تیمی لیگ آرژانتین بود. پس از این نتایج، جدایی مارادونا از خیمناسیا رسمی شد اما به فاصله دو روز، او دوباره سرمربی این تیم شده است!

حالا با تایید مارادونا و باشگاه خیمناسیا، اسطوره فوتبال آرژانتین دوباره به سمت خود بازگشته است و به عنوان سرمربی روی نیمکت خیمناسیا می نشیند. پس از تایید جدایی مارادونا از این تیم، بازیکنان و هواداران خیمناسیا به طور گسترده دست به اعتراض زدند و خواهان بازگشت او شدند. اکنون مارادونا تایید کرد فعالیت خود را از سر خواهد گرفت. وی گفت:

"بسیار خوشحال هستم که می توانم تایید کنم به عنوان سرمربی خیمناسیا باقی خواهم ماند. باید از همه هواداران و بازیکنان که متحد بودند، تشکر کنم. از حمایت، پیام ها و اعتراض شما، آن هم در دمای ۵۰ درجه سانتی‌گرادیِ دیروز واقعا تشکر می‌کنم. بچه هایی را دیدم که با پیام "برگرد شماره ۱۰" از من خواستند به کار خود در باشگاه ادامه بدهم."

گفتنی است هفته آینده تحولاتی در کادر مدیریتی باشگاه خیمناسیا ایجاد خواهد شد و گابریل پلگرینو، رییس خیمناسیا که طرفدار سرسخت مارادونا است، دیگر ریاست این باشگاه را برعهده نخواهد داشت. این حرکت بازیکنان و هواداران به نوعی مخالفت با تصمیم مدیران آینده باشگاه بود.

اخبار مرتبط:

عدم ثبات مارادونا؛ می‌روم، نمی‌روم!

تگ ها


دیگو مارادونا خیمناسیا لاپلاتا لیگ آرژانتین اسطوره فوتبال آرژانتین فوتبال جهان فوتبال