کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و شهرداری ماهشهر

داور بین المللی سابق فوتبال ایران گفت: داور، پنالتی شهرداری ماهشهر مقابل پرسپولیس را ندید....

به گزارش مدال، سعید مظفری زاده در مورد نحوه قضاوت موعود بنیادی فر در بازی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس اظهار داشت: در جریان بازی، مهم ترین صحنه مسابقه پنالتی بود که روی مهاجم شهرداری ماهشهر رخ داد و داور آن را ندید. در این صحنه دست دروازه بان پرسپولیس با پای مهاجم شهرداری ماهشهر برخورد کرد و این صحنه یک پنالتی بود از سویی دیگر چون جدال بر سر تصاحب توپ بود، جریمه شخصی دروازه بان پرسپولیس یک کارت زرد بود.

وی افزود: بدترین تصمیم داور در دقایق پایانی مسابقه گرفته شد. زمانی که کمک داورش به دلیل پرتاب سنگ مصدوم شد و او دستور به قطع بازی داد، قطع بازی کار درستی بود اما بازگشت تیم داوری به میدان بعد از دقایقی بدترین تصمیم داور تلقی می شود زیرا هم قاطعیت داور زیر سوال می رود و هم به تماشاگران این پیام را می دهیم که هر کاری دوست دارید انجام بدهید. 

کارشناس داوری تصریح کرد: نمی دانم داور با تصمیم خودش به میدان برگشت و بازی را ادامه داد یا او را مجبور کردند که به میدان برگردد. به هر حال بعد از این اتفاق و ادامه بازی هر شرایطی رقم بخورد مسئولش داور است.

ببینید:

صحنه مشکوک در محوطه 18 قدم پرسپولیس / ویدیو

تگ ها


پرسپولیس شهرداری ماهشهر یک چهارم نهایی جام حذفی موعود بنیادی فر داور پرسپولیس شهرداری ماهشهر کارشناس داوری بازی پرسپولیس سعید مظفری زاده پرسپولیس شهرداری ماهشهر شهرداری ماهشهر-پرسپولیس جام حذفی فوتبال