پورموسوی: کسالت داشتم، به قراردادم پایبندم

سرویس پورموسوی شایعات درباره پایان همکاری با نفت مسجدسلیمان را رد کرد و اعلام کرد از روز چهارشنبه کار با این تیم را استارت خواهد زد....

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که پیش از این گفته می‌شد پورموسوی به دلیل برخی اختلاف نظرات از هدایت نفت مسجدسلیمان انصراف داده، او با اعلام اینکه به دلیل کسالت در چند روز اخیر در این تیم حاضر نبوده، از شروع تمرین و اردوی این تیم از روز چهارشنبه خبر داد.

پورموسوی درباره حواشی چند وقت اخیر گفت: مشکلاتی بوده اما اینکه طی چند وقت اخیر نبودم به دلیل کسالت بوده است. البته باشگاه در این مدت بدون هماهنگی با بنده اقدام به برنامه ریزی تمرین و جذب بازیکن کرده است.

وی ادامه داد: من قصد داشتم تیمی در شان هواداران نفت مسجدسلیمان و هوادارانش شکل دهم اما نه از لیست اول و نه دوم که به سراغ لیست سوم رفته‌اند و برایم کاملا عجیب است که حتی مبالغ قرارداد در این خصوص شاید با بازیکنان لیست اول هم برابری کند! موضوعی که دوست داشتم صادقانه با هواداران مسجدسلیمان در میان بگذارم. قرار بود خیلی زود برنامه اردویی تیم را دنبال کنند اما اینچنین نشده است.

پورموسوی با اشاره به اینکه از این تیم استعفا نداده است گفت: همانطور که گفتم کسالت داشتم و از روز چهارشنبه کار را دنبال خواهم کرد.

تگ ها


سید سیروس پورموسوی نفت مسجد سلیمان