پرسپولیس - نعمتی؛ هنوز قطعی نشده است

مدافع پدیده مشهد هنوز به توافق نهایی برای عقد قرارداد در این باشگاه دست نیافته و همه چیز منوط به دریافت رضایتنامه از باشگاه مشهدی است....

به گزارش "ورزش سه"، در روز شلوغ باشگاه پرسپولیس که با حضور دو مدافع فصل گذشته گل گهر سیرجان و پدیده مشهد همراه بود، در نهایت علیرضا ابراهیمی قرارداد خود را با سرخ‌ها به امضا رساند و علی نعمتی همچنان در انتظار مشخص شدن شرایط خود از سوی باشگاه مشهدی است.

از قرارداد علی نعمتی با باشگاه پدیده یک فصل دیگر باقی مانده است و این مساله باعث شد تا او در گفتگو با مدیران پرسپولیس برای عقد قرارداد نهایی به مشکل بربخورد. باشگاه پرسپولیس همانند خریدهای گذشته خود به نعمتی نیز اعلام کرده در صورت دریافت رضایتنامه به صورت شخصی وارد مذاکره نهایی خواهند شد و آنها برای دریافت رضایتنامه وی با پدیده مشهد وارد رایزنی نخواهند شد.

باشگاه پرسپولیس این تضمین را به نعمتی داده که تا روزهای آینده برای این مهم منتظر رایزنی‌های او با باشگاه پدیده مشهد بماند و اگر این شرایط فراهم نشد گزینه‌های بعدی خود را دنبال کند. 

باید دید علی نعمتی نیز قادر خواهد بود همانند فرشاد فرجی و ماجراهایی که فصل گذشته برای دریافت رضایتنامه دنبال کرد، به نتیجه لازم برای حضور در تهران و عقد قرارداد با پرسپولیس دست یابد یا خیر.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پدیده مشهد پرسپولیس تهران علی نعمتی