امیدواری الگری برای به دست گرفتن هدایت بارسلونا

الگری منتظر تماس سران بارسلوناست...

مکس الگری امیدوار است فصل بعد هدایت بارسلونا را بر عهده گیرد.

به گزارش مدال، دیشب و در جریان شکست یوونتوس مقابل سمپدوریا، آخرین بازی بود که الگری روی نیمکت بیانکونری نشست و این سرمربی ایتالیایی بعد از بازی اعلام کرد هنوز مشخص نیست فصل بعد هدایت تیمی را بر عهده خواهد داشت یا اینکه به استراحت خواهد پرداخت.

اما سایت گل در خبری اختصاصی مدعی شد الگری علاقمند به هدایت بارسلونا بوده و منتظر تماس سران این باشگاه است تا با آنها وارد مذاکره شود. حذف غیرمنتظره و عجیب از لیگ قهرمانان با پذیرش شکست سنگین برابر لیورپول و باخت اخیر در فینال کوپا دل ری مقابل والنسیا، آینده ارنستو والورده را در این تیم به خطر انداخته و احتمال جدایی وی در روزهای آینده وجود دارد.

فلسفه ی فوتبال مکس الگری به خوبی برای هدایت تیمی مانند بارسلونا مناسب است، زیرا آبی‌اناری‌ها در تلاش برای خلق ترکیبی از استحکام دفاعی و قدرت هجومی هستند و الگری نشان داده در این زمینه تخصص دارد.

همچنین الگری با برخی ستاره های بزرگ مانند شماره 7 یوونتوس، کریستیانو رونالدو کار کرده و بنابراین هیچ مشکلی برای هدایت ستاره‌ای مانند لیونل مسی نیز ندارد. بارسلونا تا به حال در طول تاریخ هرگز سرمربی ایتالیایی نداشته و الگری می‌تواند از این حیث در نوکمپ تاریخساز شود.

بیشتر بخوانید: تمایل سران میلان به بازگرداندن الگری به سن‌سیرو

 

تگ ها


مکس الگری ارنستو والورده فینال کوپا دل ری بارسلونا لالیگا فوتبال