پرسپولیس - شاهین؛ ۳۰۰۰ روز بعد از باخت چهارتایی!

تیم پرسپولیس در آخرین حضور شاهین بوشهر در ورزشگاه آزادی موفق شد چهار گل به این تیم بزند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاهین بوشهر پس از ۹ سال به ورزشگاه آزادی بازخواهد گشت تا در مقابل پرسپولیس به میدان برود. در این مدت این دو تیم تنها یک بازی لیگ برتری داشتند که آن هم به میزبانی تیم بوشهری برگزار شد و بازگشت به استادیوم آزادی، اتفاق ویژه ای برای شاگردان مهرداد کریمیان محسوب خواهد شد.


شاهین در لیگ یازدهم که در نهایت با سقوطش همراه بود، در هفته نوزدهم به مصاف پرسپولیس رفت. پرسپولیس آشفته که با مصطفی دنیزلی سروسامان گرفته بود، در ۲۰ دقیقه ابتدایی توانست سه گل بزند و در نیمه دوم نیز زنده یاد مهرداد اولادی برای شاگردان سرمربی ترک تبار گلزنی کرد تا پیروزی چهار گله به دست بیاید. هرچند که منصور تنهایی نیز دروازه پرسپولیس را گشود تا روند ناکامی های میثاق معمارزاده ادامه داشته باشد.


حالا پرسپولیس و شاهین در حالی به مصاف هم می‌روند که شاهین در موقعیت سقوط قرار گرفته و کار سختی برای بقا در لیگ برتر دارد. آن ها در صورت غلبه بر پرسپولیس فرصت فرار از منطقه سقوط را خواهند داشت اما دست یابی به این نتیجه کار بسیار سختی است که شاید امکان انجامش با میشو کریستیچوویچ بیشتر بود.


نکته مهم این که شاهین باید شرایط تفاضل گل را هم در نظر بگیرد. اگر آن ها در بازی نیم فصل اول به جای دریافت پنج گل، ۱-۰ به پرسپولیس می‌باختند وضعیت تفاضل گلشان بهتر بود و حالا هم کادرفنی و بازیکنان باید با احتیاط بیشتری در مقابل یکی از بهترین خطوط حمله لیگ برتر قرار بگیرند تا فاجعه ای که ۳۰۹۵ روز قبل رقم خورد، تکرار نشود.

بیشتر بخوانید:
آذربایجان‌ تیملری؛ فرار از موقعیت ناکامی مطلق!

سیدعباسی: مدعی اصلی کسب سهمیه هستیم
شجاعی: هر پستی سرمربی صلاح بداند بازی می‌کنم 

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر پرسپولیس تهران فوتبال ایران شاهین پرسپولیس پرسپولیس شاهین پرسپولیس-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال