عبداللهی کنار زمین به جای کمالوند

فراز کمالوند به دلیل شکایت باشگاه سایپا از او، حق نشستن روی نیمکت نفت مسجدسلیمان را ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته نخست رقابت های لیگ برتر از امروز آغاز می شود که در یکی از این مسابقات، پیکان در استادیوم شهر قدس به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود. هر دو تیم پس  از تغییراتی که روی نیمکت تیمشان داشتند، با کادرفنی جدیدی به مصاف هم می روند.

فراز کمالوند که تابستان پر خبری را پشت سر گذاشت، پس از جدایی از سایپا راهی تراکتور شد اما حواشی تبریز باعث جدایی زودهنگام او شد. این مربی باتجربه پس از مذاکره با مدیران نفت مسجدسلیمان با آنها به توافق رسید اما اکنون مشکل عجیبی باعث شده است او نتواند در نخستین دیدار تیمش روی نیمکت بنشیند.

پس از جدایی کمالوند از جمع سایپایی ها، مدیران این تیم علیه سرمربی سابق خود شکایتی را مطرح کرده بودند و حالا نیز به همین دلیل سرمربی جدید مسجدسلیمانی ها قادر نخواهد بود روی نیمکت نفت بنشیند.

به دلیل غیبت کمالوند، امروز حمید عبداللهی مربی سال گذشته تیم های آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز که به همراه رسول خطیبی در این تیم ها حضور داشت، روی نیمکت نفت خواهد نشست. عبداللهی به تازگی به کادرفنی نفت مسجدسلیمان اضافه شده و امروز مسئولیت بزرگی را برعهده خواهد داشت.

تگ ها


تراکتور نفت مسجد سلیمان حمید عبداللهی فوتبال ایران فراز کمالوند لیگ برتر خلیج فارس فوتبال