بزرگترین دشمن مسی کیست؟

آلیسون بکر تا امروز ۳ بار مقابل مسی قرار گرفته و هر ۳ بار در مجموع پیروز بوده تا دشمن همیشگی مسی نام گیرد....

به گزارش مدال، روز گذشته آلیسون بکر در گفت و گویی به بیان حقیقتی تلخ برای هواداران بارسا پرداخت. مسی هیچ‌گاه مقابل او موفق نبود و به این ترتیب باید آلیسون را بزرگترین دشمن مسی دانست.
این دروازه‌بان برزیلی که توانست در سال گذشته به همراه برزیل قهرمان کوپا آمریکا و به همراه لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان شود در مصاحبه خود اعلام کرد ۳ بار رو به روی مسی قرار گرفته و هر ۳ بار در مجموع برنده شده است. 
آلیسون اولین بار به همراه تیم رم در فصل ۱۸-۲۰۱۷ در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل بارسا قرار گرفت. دیدار رفت با نتیجه ۴-۱ به سود بارسا تمام شد اما در بازی برگشت رمی‌ها در دیداری خاطره‌انگیز ۳-۰ بارسا را شکست دادند تا با صعود رم، اولین برد آلیسون مقابل مسی شکل بگیرد. بار دوم در فصل ۱۹-۲۰۱۸ که آلیسون به لیورپول پیوسته بود، بارسا توانست در بازی رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان ۳-۰ لیورپول را شکست دهد اما در دیدار برگشت لیورپولی‌ها ۴-۰ برنده شدند تا با صعود لیورپول دومین برد آلیسون هم مقابل مسی رقم بخورد و در نهایت سومین برد آلیسون با پیروزی ۲-۰ برزیل مقابل آرژانتین در نیمه‌نهایی کوپا آمریکا به دست آمد تا سندی بر ناکامی همیشگی مسی مقابل آلیسون بکر باشد.
آلیسون روز گذشته در مصاحبه با ال‌موندو دیپورتیوو گفته بود: خوشبختانه ۳ بار رو به روی مسی قرار گرفته‌ام و توانسته‌ام هر ۳ بار با لیورپول و رم و برزیل او را ناکام بگذارم!

بیشتر بخوانید:

آلیسون: نیمار در هر تیمی بهترین است/ ۳ بار مسی را شکست داده‌ام

 

 

تگ ها


آلیسون بکر تیم ملی برزیل آاس رم لیورپول لالیگا فوتبال