پاداشهای عجیب و غریب برای هر پاس یک فوتبالیست!

مدیر کل بازرس ورزش سازمان بازرسی توضیحاتی درباره ورود سازمان بازرسی کل کشور به تخلفات در حوزه فوتبال را ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، طاهری مدیر کل بازرس ورزش سازمان بازرسی در خصوص وضعیت بررسی قراردادهای فوتبال و اینکه آیا دوشغله ورزشی داریم؟ گفت: توضیحاتی اخذ شده است اما این قرارداد در رابطه با عقد قرارداد و انتخاب این سرمربی ابهاماتی مطرح است. مراحل اساسنامه انتخاب و عقد قرارداد با این مربی طی نشده است. ابتدا باید در کمینه فنی مطرح و بعد تصویب و سپس عقد قرارداد می‌شد اما دقیقاً عکس آن عمل شد.

طاهری افزود: مربی که تا سال ۲۰۱۲ هیچ سابق سرمربیگری شاخصی ندارد، فدراسیون علم به این داشته که تحریم‌ها باعث بسته شدن کانالهای پرداختی شده بود. فدراسیونی که بدهی دارد پرداخت مالیات این قرارداد را برعهده گرفته است.

مدیر کل بازرس ورزش سازمان بازرسی خاطرنشان ساخت: قراردادهایی مثل قرارداد سابق تیم ملی وجود دارد، در یکی از تیم‌های مطرح شخصی جذب شده که مقرر شده به ازای هر پاس نیم میلیون و به ازای هر گل یک میلیون بگیرد.

طاهری در خصوص بازنشستگی کفاشیان و احتمالاً بازگشت مجدد به فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص محرومیت این فرد باید گفت به یک سال کاهش یافت و خرداد ماه به اتمام رسید. روز گذشته این شخص به اینجا آمد و گفتگوهایی انجام شد.

بیشتر بخوانید:

توضیحات فدراسون فوتبال درباره نامه فیفا

فرامرزیان: حضور کفاشیان شغل محسوب نمی‌شود

 

 

تگ ها


سازمان بازرسی کل کشور علی کفاشیان فدراسیون فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال