ماریتیمو برد، عابدزاده گل نخورد

ماریتیمو با کلین‌شیت دروازه‌بان ایرانی خود برابر بواویستا به برتری رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نخستین دیدار هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال، تیم ماریتیمو که برای سومین بازی متوالی امیر عابدزاده را درون دروازه داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب(به وقت ایران) مقابل ‌ بواویستا رده نهمی قرار گرفت.

ماریتیمو که در دو دیدار اخیرش به برتری رسیده و تا حدودی از جمع گزینه‌های سقوط فاصله گرفته بود، امشب هم موفق شد در دیدار خارج از خانه مقابل بواویستا که البته با دو اخراج بازیکن حریف اش هم همراه بود، به برتری ۲ بر صفر دست پیدا کند.

پیروزی مقابل بواویستا موجب شد تا یاران عابدزاده ۳۷ امتیازی شوند و با صعود یک پله‌ای موقتا در جایگاه یازدهم جدول لیگ برتر پرتغال قرار بگیرند تا حاشیه امنیت بیشتری در سه هفته پایانی برای حفظ سهمیه لیگ برتر پرتغال پیدا کنند.

امیر عابدزاده، دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو که در دو دیدار اخیرشان موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش برابر بنفیکا و سانتا کلارا شده بود، امشب هم در بیست و دومین بازی فصل توانست نهمین کلین‌شیت خود را مقابل بواویستا به ثبت برساند.

بیشتر بخوانید:
کفش طلای روسیه را برای آزمون بسازید!
محمدی بی‌تفاوت به سقوط بازی می‌کند
بدترین توقف یاران حسینی در راه قهرمانی 

تگ ها


ماریتیمو فوتبال جهان اخبار لژیونرها لژیونرها امیر عابدزاده امیر عابدزاده بوآویستا ماریتیمو بوآویستا-ماریتیمو لیگ برتر پرتغال فوتبال