امیدوارم دور بعد به بایرن یا لیورپول نخوریم

ستاره لاتزیو دوست ندارد در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به بایرن یا لیورپول برخورد کنند....

به گزارش "ورزش سه"، لاتزیو شب گذشته با تساوی پر زحمت ۲-۲ خانگی برابر بروژ، توانست مجوز حضور در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به عنوان تیم دوم گروه را کسب کند.

چیرو ایموبیله ستاره آبی ها بابت صعود لاتزیو به مرحله بعد خوشحال است و به کاری که انجام داده‌اند افتخار می‌کند اما امیدوار است در مرحله بعد با تیمی مانند بایرن مونیخ و لیورپول بازی نداشته باشند.


ایموبیله پس از پایان بازی به اسکای اسپورت گفت:« به کاری که انجام دادیم افتخار می‌کنیم. در انتهای بازی اندکی مورد آزار قرار گرفتیم اما برای حریف هم چنین مسئله‌ای وجود داشت. یک فرصت خوب برای گلزنی داشتم که در آن توپ قبل از شوتزنی از روی زمین بلند شد و باید در رابطه با آن با چمن زن صحبت کنم. اتحادمان را حفظ کردیم و کار خارق‌العاده‌ای انجام دادیم.»

مهاجم موفق لاتزیو در ادامه افزود:« ما در لیگ قهرمانان یک سورپرایز هستیم چرا که مدت‌ها بود که در این مسابقات حضور نداشتیم. شور و اشتیاق داشتیم و آن را از مربی‌مان گرفتیم. حالا باید در انتظار قرعه کشی یک هشتم نهایی باشیم و امیدوارم با تیم‌هایی مانند بایرن مونیخ و لیورپول برخورد نکنیم. اشتیاق زیادی برای دور بعد داریم و از آن لذت خواهیم برد. مسئله مهم این است که در این رقابت‌ها تجربه کسب کنیم.»

تگ ها


بایرن مونیخ چیرو ایموبیله لیورپول لاتزیو