مارادونا باز هم گرد و خاک به راه انداخت!

دیگو مارادونا که به تازگی هدایت تیم خیمناسیا را به عهده گرفته، پس از شروع ضعیف تیمش، حسابی جوش آورد و هفت بازیکنش را به تیم ذخیره‌ها فرستاد....

به گزارش مدال، ماه گذشته تیم فوتبال «خیمناسیا» از سرمربی جدید خود رونمایی کرد و «دیگو ماراردونا» اسطوره فوتبال آرژانتین در میان شور و استقبال بی‌بدیلی پا به این باشگاه گذاشت اما به نظر می‌رسد که شرایط خیلی زود برای او رو به وخامت گذاشته است.

خیمناسیا حالا هفتمین شکست خود را متحمل شده و مارادونا به شدت از این مسئله عصبانی است. دیگو پس از تغییر محل تمرینات تیمش، تصمیم گرفت برخی بازیکنانش را نیز جریمه کند و به این ترتیب «جاناتان چاکون»، «گیلرمو انریکه«، «لوکاس میگوئز»، «خوان کاتالدی»، «خلیل کارابایو»، «اریک رامیرز» و «لوکاس کالدرون» پیش از دیدار مهم این هفته، به تیم دوم و ذخیره‌ها منتقل شدند.

خیمناسیا این هفته برابر گودوی کروز - تیم یکی مانده به آخر لیگ - بازی می‌کنند و می‌خواهند اولین پیروزی خود در هفته نهم را به دست آورد.

بیشتر بخوانید:

ستاره تازه‌وارد ناپولی می‌خواهد جا پای مارادونا بگذارد

تگ ها


مارادونا دیگو مارادونا خیمناسیا آرژانتین خیمناسیا لا پلاتا اسطوره آرژانتین فوتبال جهان جیمناسیا لیگ برتر آرژانتین UEFA Champions League فوتبال