طباطبایی: حق کاراته حضور دائمی در المپیک است

رییس فدراسیون کاراته در جلسه اینترنتی رییس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون کشورهای مختلف، بر حق حضور دائمی کاراته در بازی‌های المپیک تاکید کرد....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، پنجمین جلسه آنتونیو اسپینوز، رئیس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون‌های قاره آسیا به صورت وبینار با حضور ژنرال ناصر، رئیس کنفدراسیون آسیا و سید حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته ایران برگزار شد.

این جلسه به منظور بررسی وضعیت کاراته بعد از المپیک توکیو در کشور های قاره آسیا و برنامه ریزی و حضور پر قدرت کشورهای آسیایی در مسابقات جهانی دبی تشکیل شد.

در ادامه این جلسه روسای فدراسیون کشورهای مختلف نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند و سید حسن طباطبایی نیز ضمن تشکر از خانواده بزرگ کاراته که نمایشی بی نظیر در بازی‌های المپیک توکیو داشت گفت: کاراته با حضوری چشمگیر در المپیک به دنیا ثابت کرد که حق کاراته حضوری دائم در المپیک است و امیدوارم مجدد به این بازی‌ها بازگردد.

طباطبایی در ادامه گفت: خوشبختانه در ایران با انجام واکسیناسیون سراسری در حال عبور از بحران کرونا هستیم و باشگاه‌های کاراته و تمرینات ورزشکاران در حال از سرگیری در تمامی سطوح است.

رئیس فدراسیون کاراته ایران افزود: پس از المپیک اردوهای ملی پوشان کاراته ایران با تمام توان و استفاده حداکثری از ورزشکاران آغاز کردیم تا با تیم‌هایی قدرتمند در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت کنیم.

تگ ها


کاراته