دورتموند به دنبال ستاره بلژیکی ناپولی

سران دورتموند به جذب دریس مزتنز ستاره بلژیکی ناپولی علاقه‌ دارند و این می‌تواند به معنای پایان کار او در سری‌آ باشد...

به گزارش مدال، دریس مرتنز، مهاجم ناپولی مورد توجه دورتموند قرار گرفته است.

به گزارش وب سایت جانلوکا دی مارتزیو، مرتنز تنها تا پایان ای فصل با ناپولی قرارداد دارد و هنوز مشخص نیست او و باشگاه دقیقا چه تصمیمی در قبال همکاری با یکدیگر خواهند گرفت. این مهاجم 32 ساله بلژیکی در این فصل در 21 بازی آمار 9 گل زده و 4 پاس گل را به ثبت رسانده است. در حالی که تکلیف آینده مرتنز در ناپولی مبهم است، دورتموند به او ابراز علاقه کرده است. این باشگاه آلمانی به دنبال مصدومیت پاکو آلکاسر، قصد تقویت خط حمله خود را در نقل و انتقالات زمستانی دارد.

در حال حاضر مرتنز ترجیح می‌دهد منتظر ناپولی بماند. او حتی بی میل نیست تا ماه ژوئن به این صبر ادامه بدهد. خواسته او تمدید با ناپولی بوده و هست اما اگر چنانچه این خواسته محقق نشد، به دیگر گزینه‌هایش فکر خواهد کرد. مرتنز حداقل در مقطع کنونی هیچ تمایلی به بازی در یک تیم ایتالیایی دیگر به جز ناپولی ندارد. بنابراین در صورت ترک سن پائولو، باید او را در لیگ دیگری ببینیم.

گفتنی است مرتنز یکی از بهترین گلزنان تاریخ ناپولی است که تاکنون مجموعا 118 گل برای این تیم به ثمر رسانده است. در واقع او در صورت به ثمر رساندن 4 گل دیگر با پیراهن ناپولی، بالاتر از مارک همشیک به بهترین گلزن تاریخ ناپولی تبدیل خواهد شد. مارادونا در رده سوم این رده بندی است.

اخبار مرتبط:

گتوزو: ترسی از بارسلونا نداریم

تگ ها


ستاره بلژیکی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان پارتنوپی زنبور‌ها دریس مرتنز بورسیا دورتموند ناپولی Bundesliga سری آ فوتبال