اسماعیلی‌فر در رویای مهندسی لیگ بیست و یکم

دفاع راست طلایی‌پوشان اصفهانی توانست مجدداً برای تیمش گلسازی کند و خود را به صدر جدول گلسازان لیگ برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ بیست و یکم بدون‌تردید مدافع راست سپاهانی‌هاست؛ دانیال اسماعیلی‌فر. بازیکنی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و دوست دارد در فیفادی بعدی نیز بازهم نامش در فهرست منتخبان دراگان اسکوچیچ قرار بگیرد و به همین واسطه و البته تجربه موفقیت با سپاهان، توانسته روزهای درخشانی را در شروع فصل جدید بگذراند.

اسماعیلی‎‌فر بعد از آن‎که در دو هفته نخست لیگ مقابل مس رفسنجان و نفت مسجدسلیمان موفق به گلسازی برای تیمش شد، هفته سوم تک پیروزی‌بخش تیمش مقابل هوادار را به ثمر رساند تا نشان بدهد فراتر از مسئولیت خود در فاز دفاعی، در فاز هجومی نیز یک مهره کلیدی در ترکیب طلایی‌پوشان اصفهانی است.

بعد از سه هفته ناکامی در ثبت گل و یا پاس‌گل، او در دیدار دوشنبه‌شب تیمش مقابل نساجی در هفته هفتم لیگ، مجدداً روند گلسازی‌هایش را از سر گرفت و گل اول سپاهان که توسط شهریار مغانلو به ثمر رسید را ساخت تا شمار پاس‌گل‌های خود را به عدد ۳ برساند و به تنهایی صدرنشین جدول پاسورهای لیگ بیست و یکم شود.

مدافع آماده سپاهان بدون‌شک در صورت حفظ روند درخشان خود در کانال راست طلایی‌پوشان، می‌تواند هم مجدداً پوشیدن پیراهن تیم ملی را تجربه کند و هم این‌که برترین گلساز لیگ بیست و یکم شود و این تجربه انفرادی را در کنار دستاوردهای تیمی، در لباس سپاهان به دست آورد. دستاوردی که این مدافع ۲۸ ساله و پرتلاش در سالیان گذشته در کسب آن ناکام بوده و امیدوار است بتواند در لیگ بیست و یکم به آن دست پیدا کند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال