دورتموند و پیروزی در اولین بازی سال جدید (عکس)

دورتموند موفق شد با دو گل ولفسبورگ را شکست دهد....

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند امروز در اولین بازی سال نو میلادی و در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان ولفسبورگ بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه ۲-۰ به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

ولفسبورگ کار را بهتر آغاز کرد و می‌توانست در همان دقایق ابتدایی دروازه دورتموند را باز کند اما بی دقتی بازیکنان این تیم مانع از این موضوع شد تا کار بدون گل دنبال شود.

در ادامه باز هم این ولفسبورگ بود که موقعیت‌های بیشتری روی دروازه دورتموند ایجاد کرد اما در دقیقه ۲۷ تیم میزبان توسط ارلینگ هالند به یک موقعیت خوب دست یافت اما ضربه این بازیکن توسط دروازه بان حریف به کرنر فرستاده شد.

در ادامه نیمه اول نیز دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما هیچ کدام از آنها به گل منجر نشد تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون تمام شود.

دورتموند در نیمه دوم عملکرد بهتری از خود ارائه داد و نهایتاً در دقیقه ۶۶ توانست به گل اول دست پیدا کند. ارسال کرنر جیدون سانچو با ضربه سر مانوئل آکانجی همراه بود تا نتیجه ۱-۰ شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد دورتموند موفق شد در وقت‌های اضافی گل دوم را هم وارد دروازه ولفسبورگ کند. ستاره انگلیسی روی یک ضد حمله بسیار سریع و بعد از تک به تک شدن با دروازه حریف موفق به گلزنی شد و مسابقه با همان نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

تگ ها


بروسیا دورتموند وولفسبورگ