بارسلونا ۱ - ۲ والنسیا؛ قهرمانی خفاش‌ها در کوپا دل ری

بارسلونا با شکست مقابل والنسیا از رسیدن به دومین جام فصل محروم شد...

بارسلونا و والنسیا در فینال کوپا دل ری به مصاف هم رفتند.

به گزارش مدال، دو تیم بارسلونا و والنسیا در بنیتو ویامارین، فینال جام حذفی اسپانیا را برگزار کردند که در نهایت این خفاش‌ها بودند که با پیروزی ۲-۱ فاتح این رقابت‌ها شدند.

خفاش‌ها از همان دقایق ابتدایی بازی را بهتر آغاز کردند و به شدت بارسلونا را تحت فشار قرار دارند به طوری که جرارد پیکه مدافع آبی‌اناری‌ها در یک صحنه توپ را از روی خط دروازه بیرون آورد. فشار والنسیا ادامه داشت تا این که در دقیقه 21 کوین گامیرو مزد حملات تیمش را داد و با یک شوت زیبا تور دروازه کاتالان‌ها را به لرزه درآورد. شب بد بارسایی‌ها ادامه داشت و دقیقه 33 نوبت رودریگو بود تا گل دوم را وارد دروازه شاگردان والورده کند. نیمه نخست با شکست 2 بر 0 بارسلونا به پایان رسید.

نیمه دوم آبی‌اناری‌ها برای جبران به میدان آمدند و توپ و میدان را دست گرفتند اما خط دفاع مستحکم والنسیا اجازه عبور به ستاره‌های بارسلونا را نمی‌داد. حملات فشرده شاگردان والورده ادامه داشت و سرانجام در دقیقه 73 لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا توانست یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد. پس از این گل بارسایی‌ها تلاش زیادی برای به ثمر رساندن گل دوم و به تساوی کشاندن بازی انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد تا دومین جام این فصل هم برای آبی‌اناری‌ها از دست برود و لالیگا تنها قهرمانی آن‌ها در این فصل فوتبال اروپا باشد.

ببینید: خلاصه دیدار بارسلونا و والنسیا

تگ ها


فینال کوپا دل ری کوپا دل ری ارنستو والورده بنیتو ویامارین رودریگو لیونل مسی کوین گامیرو بارسلونا فوتبال