پرسپولیس 1 – 0 سپاهان/ صعود سرخ‌ها به فینال در دقیقه 121

پرسپولیس با غلبه بر سپاهان راهی فینال جام حذفی شد....

پرسپولیس با تک گل نوراللهی سپاهان را شکست داد.
به گزارش خبرنگار مدال، در دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی، سپاهان امروز میهمان پرسپولیس بود و این بازی در نهایت با برتری پرسپولیس به پایان رسید.
 دو تیم بازی را محتاطانه آغاز کردند و دقایق ابتدایی بازی احساسی و با اشتباهات انفرادی بازیکنان هر دو تیم همراه شد. پرسپولیس از اواسط نیمه نخست کنترل بازی را در اختیار گرفت و سپاهانی‌ها نیز روی ضربات شروع مجدد خطرناک ظاهر شدند هر چند حاصل کار دو تیم در نیمه نخست گلی در پی نداشت.
نیمه دوم نیز با حملات سریع پرسپولیس آغاز شد و با اضافه شدن کومان به خط میانی سپاهان، وضعیت اندکی برای این تیم در میانه میدان بهتر شد. با این حال سپاهانی‌ها در نزدیک شدن به دروازه پرسپولیس موفقیتی نداشتند و بازی بیشتر در میانه در جریان بود. پرسپولیس در نیمه دوم روی حملات سریع و شوت‌های از راه دور برنامه داشت با این حال این حملات نیز سودی نداشت و بازی در پایان نیمه دوم نیز گلی نداشت.
زمان‌های اضافی بازی باز هم به حملات متعدد پرسپولیس همراه بود با این حال در دقایق پایانی نیمه نخست بازی به تشنج کشیده شد و دقایق پایانی نیمه نخست وقت‌های اضافی تحت تاثیر این اتفاقات بود. جنجال‌های اواخر نیمه نخست وقت اضافه به زمان استراحت بین دو نیمه کشیده شد و در نهایت این جنجال‌ها منجر به تاخیر در شروع نیمه دوم زمان‌های اضافی شد. با اخراج ایران‌پوریان و کیروش، سپاهان در 15 دقیقه پایانی 2 یار کمتر داشت و پرسپولیسی‌ها با استفاده از این برتری عددی کنترل کامل توپ و میدان را در اختیار گرفتند. اعلام ضربه پنالتی به سود سپاهان می‌توانست نتیجه بازی را به سود سپاهان کند با این حال کیانی این ضربه را به آسمان کوبید. پرسپولیس در دقیقه 121 بازی با ضربه نوراللهی و اشتباه مدافع سپاهان دروازه این تیم را باز کرد تا دومین فینالیست جام حذفی نیز تعیین شود.

اخبار مرتبط:
گل پیروزی پرسپولیس به سپاهان در دقیقه 121/ویدیو
پرسپولیس 1 – 0 سپاهان/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 سپاهان/ ویدیو
 

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس سپاهان پرسپولیس سپاهان حذفی سپاهان جام حذفی جام حذفی ایران فینال جام حذفی نیمه نهایی جام حذفی پرسپولیس جام حذفی فوتبال