نورافکن: امیدوارم بازی سپاهان و استقلال کنسل شود

امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال سپاهان و تیم امید در حاشیه جلسه تمرینی امیدها به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

به گزارش مدال، امید نورافکن در جمع خبرنگاران درباره وضعیت تیم ملی برای انتخابی المپیک، اظهار داشت: فکر می‌کنم خیلی دیر جمع شدیم، امیدوارم دیر نشده باشد. اگر صعود کنیم و به المپیک برویم باید پاداش فوق‌العاده بدهند. امیدوارم در این یک ماه بگویند پاداش چیست. ما در گروه سختی قرار گرفتیم که امیدوارم بهترین نتایج کسب شده و راهی المپیک شویم.

بازیکن تیم ملی فوتبال امید درباره بازگشتش به اصفهان، عنوان کرد: امشب به اصفهان می‌روم و بعد از بازی با شاهین بوشهر به تیم ملی برمی‌گردم تا به دوحه سفر کنیم. ما کمکی از آقایان نمی‌خواهیم امیدوارم بازی‌های باشگاهی هم کنسل شود.

نورافکن در پاسخ به سوالی درباره وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش، گفت: در مسابقه باشگاهی از ناحیه دنده دچار آسیب‌دیدگی شدم که خونریزی و التهاب دارد. امیدوارم این مشکل حل شود و بتوانم برگردم.

کاپیتان تیم فوتبال امید در پاسخ به این سوال که استیلی در خصوص باشگاه‌ها گلایه کرد و تاج گفته بازی‌ تیم‌های استقلال، پرسپولیس و آنهایی که در آسیا هستند از پیش تعیین شده و تاریخ دیگری برای بازی سپاهان و استقلال نیست، تصریح کرد: اگر بازیکنان تیم امید نباشند از زیبایی‌های بازی کاسته می‌شود آنها می‌توانند تاریخ دیگری بگویند.

وی درباره اینکه آیا منظور شما این است بدون بازیکنان امید برگزار شود، تاکید کرد: نه در تاریخ دیگری برگزار کنند تا هم تیم ملی ضرر نکند هم باشگاه‌ها. در این صورت تماشاگران هم می‌توانند بازی خوبی را ببینند چون این بازی، مسابقه زیبایی خواهد بود.

نورافکن در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید به نظر می‌رسد شما به عنوان کاپیتان تیم ناامید هستید و از معجره برای صعود صحبت می‌کنید، گفت: من اهل ریا نیستم. نه 100 درصد می‌گویم نمی‌رویم نه می‌گویم صعود می‌کنیم. می‌شد شرایط بهتری را در نظر گرفت و بازی‌های دوستانه بیشتری برگزار کرد. امیدوارم با تلاش همه اعضا به المپیک صعود کنیم.

بیشتر ببینید:
صحبت‌های امید نورافکن در حاشیه تمرین تیم امید/ ویدیو‌‌

تگ ها


امید نورافکن تیم امید تمرین تیم امید فوتبال ایران نورافکن امید نورافکن سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال