سیمئونه: بارسلونا مسی را دارد، ما اوبلاک را!

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید مدعی شد پیروزی مقابل تیمی مانند لیورپول آسان نیست....

 به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، تعویض های فوق العاده دیگو سیمئونه و ورود مارکوس یورنته و آلوارو موراتا به میدان باعث شد اتلتیکومادرید طی ۲۰ دقیقه در انفلید به سه گل دست یافته و موفق به حذف لیورپول شود. یان اوبلاک در دیدار امشب نمایش فوق العاده ای داشت و دیگو سیمئونه به تمجید از او پرداخت.

دیگو سیمئونه گفت: "من برای تیم و باشگاه بسیار خوشحالم. این مسابقه برای ثبت تاریخ بود، رقیبی فوق العاده و بسیار قدرتمند پیش رو داشتیم، با یک استادیوم فوق العاده. آنها ما را به عقب می رانند و ما بدون اینکه برنامه خود را تغییر دهیم تلاش کرده و با این زحمت فراوان موفق شدیم. تعویص مارکوس یورنته و حضور او تیم را متحول کرد. این یک شادی بزرگ است، زیرا شاید به نظر ساده می رسد، اما پیروز شدن ساده نیست.

در فوتبال باید به دنبال مشکلات و اشتباهات حریف بود و از آنها بهره برد. لیورپول ابتدا به گل اول و بعد نیز به گل دوم دست یافت، اما ما تسلیم نشدیم و برنامه خود را حفظ کردیم، تیم احساس می کرد می تواند به نتیجه بهتری دست یابد و بازی ۲-۳ به سود ما شد. در کل شب زیبایی رقم خورد.

درخشش یان اوبلاک؟ او نیزبه اندازه دیگران مانند ساویچ، لودی، فلیپه و زائو فلیکس مهم است، اما ما یک دروازه بان داریم که بهترین گلر دنیا است، همانطور که بارسلونا مسی را دارد."

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی لیورپول 2 اتلتیکومادرید 3/ ویدیو

تگ ها


اتلتکیومادرید اوبلاک سیمئونه لیورپول فوتبال جهان لیورپول اتلتیکو مادرید لیورپول-اتلتیکو مادرید UEFA Champions League فوتبال