یوونتوس قعرنشین، بدترین شروع بانوی پیر

پس از تساوی ۱-۱ شب گذشته برابر میلان، یووه اکنون در جدول ۲۰ تیمی سری آ رده هجدهم را در اختیار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یک بار دیگر تیم مکس آلگری در کسب پیروزی در چارچوب رقابت‌های سری آ ناکام بود تا به این ترتیب، بانوی پیر یکی از بدترین شروع‌های خود در تاریخ سری آ را به ثبت برساند.

یوونتوس حالا در چهار بازی ابتدایی خود در سری آ هیچ پیروزی کسب نکرده و تساوی برابر اودینزه و میلان دو امتیاز آنها از رقابت‌های داخلی ایتالیا بوده است. یووه در دیگر هفته‌های ابتدایی نیز به تیم‌های امپولی، ناپولی باخت تا روند ناامیدکننده آن‌ها تداوم داشته باشد.

شب گذشته  یوونتوس در تورین میزبان میلان بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا تنها ۲ امتیاز از ۴ بازی ابتدایی خود به دست آورده باشد. آخرین باری که یوونتوس تورین در چهار بازی ابتدایی دو امتیاز کسب کرد، در فصل ۶۲-۱۹۶۱ بود  که در نهایت در آن فصل این تیم در رده دوازدهم قرار گرفت.

این چهارمین بار در تمام تاریخ باشگاه یوونتوس است که نمی‌تواند از ۴ بازی نخست خود در یک فصل سری آ پیروزی کسب کند. در فصول ۵۶-۱۹۵۵ و ۴۳-۱۹۴۲ نیز این اتفاق برای یووه رخ داده بود.

همچنین روند بازی‌های متوالی همراه با گل خورده یووه در لیگ ایتالیا که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد، با تساوی مقابل میلان ادامه پیدا کرد. این هجدهمین بازی متوالی یووه در سری آ بود که در آن دروازه‌اش باز می‌شد. یووه از دوم مارس سال ۲۰۲۱ تنها در یک بازی کلین شیت کرده که آن پیروزی ۳ بر صفر هفته گذشته‌اش در خانه مالمو در لیگ قهرمانان اروپا بود.

در حال حاضر یووه در رده هجدهم جدول قرار دارد  و چهارشنبه شب به دیدار اسپتزیا می رود.

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال