واتفورد ۰-۵ لیورپول، روز توفانی مثلث سرخ

لیورپول با درخشش روبرتو فلیرمینو که سه گل به ثمر رساند و گل های محمد صلاح و سادیو مانه در زمین واتفورد به برتری پرگل دست یافت....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول که دو هفته پیش در آنفیلد برابر سیتی به تساوی ۱-۱ دست پیدا کرده بود، امروز میهمان واتفورد بود و باید این تیم رده پانزدهمی را شکست می داد تا موقتا به صدر جدول برسد.

قرمزها برابر تیمی قرار گرفتند که کلودیو رانیری را به عنوان سرمربی جدید روی نیمکت داشت.

لیورپول تیم بهتر میدان بود و دقیقه ۹ نیز به گل رسید. پاس بیرون پای استثنایی محمد صلاح در سمت دیگر محوطه جریمه به سادیو مانه رسید و ستاره سنگالی نیز بی درنگ به توپ ضربه زد تا گل اول بازی به ثبت برسد. این صدمین گل مانه برای لیورپول بود.

لیورپول دقیقه ۳۷ نیز به گل دوم رسید. پاس جیمز میلنر در دهانه دروازه به روبرتو فیرمینو رسید تا او به راحتی دروازه خالی را باز کند. 

دو دقیقه بعد نیز شوت نبی کیتا با دخالت دروازه بان به تیر افقز برخورد کرد و راهی کرنر شد.

بازی در نیمه اول با برتری ۰-۲ لیورپول به اتمام رسید.

لیورپول دقیقه ۵۲ به گل سوم رسید. پاس رابرتسون را مدافع واتفورد با تکلی اشتباه به تیر دروازه خودی زد و در ریباند این روبرتو فیرمینو بود که توپ را وارد دروازه کرد تا خود را دو گله و تیمش را سه گله کند.

۵  دقیقه بعد نوبت به محمد صلاح رسید تا گلزنی کند. او با یکی دو سر توپ، همه مدافعان مقابلش را در درون محوطه جریمه فریب داد و سپس با یک حرکت بدن، آخرین مدافع را نیز به سمت دیگر منحرف کرد. صلاح با یک مکث کوتاه و ضربه پای چپ فنی و استادانه خود، توپ را به کنج مخالف دروازه فرستاد تا یک سوپرگل دیگر به نامش ثبت شود. صلاح در بازی برابر سیتی نیز گل فوق العاده ای زده بود.

واتفورد دقیقه ۸۳ می توانست فاصله را کمی کاهش دهد وبلی شوت اسماعیل سار به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۹۰ بازی روبرتو فیرمینو هت تریکش را تکمیل کرد و لیورپول را به گل پنجم رساند. پاس عرضی جیمز میلنر را ستاره برزیلی با یک بغل پا به گل تبدیل کرد تا برتری قرمزها پررنگ تر شود.

این بازی در نهایت با برتری ۰-۵ لیورپول به اتمام رسید و قرمزها موقتا صدرنشین شدند.

تگ ها


روبرتو فیرمینو سادیو مانه محمد صلاح لیورپول