ویلموتس تماشاگر تیم فرهاد مجیدی شد

سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران و دستیار ایرانی او تماشاگر دیدار دوستانه تیم ملی المپیک در مقابل نفت مسجد سلیمان هستند....

سرمربی تیم فوتبال ایران راهی محل برگزاری دیدار تدارکاتی تیم امید شد.

به گزارش مدال، تیم المپیک ایران تا دقایقی دیگر در دیداری دوستانه و در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان خواهد رفت. در حالی که روز گذشته اعلام شده بود این مسابقه فقط با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود، اما تعدادی از هواداران نفت مسجد سلیمان و افراد متفرقه در اطراف زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال حضور دارند. 

* علی خسروی داور بازنشسته و کارشناس داوری فوتبال ایران پیش از شروع مسابقات در آکادمی ملی فوتبال حاضر شد و با داوران این بازی دیدار و گفت‌وگو کرد. 

* حمید استیلی مدیر تیم ملی المپیک در محل مسابقه حاضر شد و برای دقایقی با مهدی تارتار سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت‌وگو کرد. 

* مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران و وحید هاشمیان دستیار ایرانی او برای تماشای این مسابقه در کنار زمین شماره یک آکادمی فوتبال حاضر شدند. 

* تیم المپیک ایران با پیراهن‌های قرمز و تیم نفت مسجد سلیمان با پیراهن‌های سفید به مصاف هم خواهند رفت.

* فرهاد مجیدی سرمربی تیم المپیک ایران پیش از شروع مسابقه سمت نیمکت نفت مسجد سلیمان رفت و با مهدی تارتار سرمربی این تیم خوش و بش کرد و عکس یادگاری گرفت.

*مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال از تماشاگران ویژه این دیدار است.

اخبار مرتبط:

دستیار جدید فرهاد مجیدی معرفی شد

تگ ها


مارک ویلموتس فرهاد مجیدی تیم فوتبال امید نفت مسجدسلیمان دیدار تدارکاتی تیم امید مهدی تارتار فوتبال