مسابقات مقدماتی جام‌جهانی به تعویق افتاد

با اعلام سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطعا به تعویق افتاد....

به گزارش  مدال و به نقل از "ورزش سه"، شیوع ویروس کرونا و ایجاد بحران جهانی باعث شده تا فیفا و هم‌چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال تعویق مسابقات ملی و باشگاهی در سطح قاره باشند. در همین رابطه شایعات زیادی به وجود آمد که مسابقات مقدماتی جام جهانی به طور کلی چند ماه عقب بیافتد. در همین رابطه AFC جلسات مهم و متعددی را طرف‌های غربی و شرقی قاره کهن انجام داد و تا دو روز آینده نتیجه قطعی را اعلام می‌کند.

اما ابراهیم شکوری در خصوص تعویق مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ خبر مهمی داد و گفت: دیروز و پریروز جلساتی در این خصوص در فیفا برگزار شد و همین امروز هم نمایندگان ما برای تصمیم‌گیری درباره بازی‌های تیم ملی در قطر بودند. فکر می‌کنم بازی‌ها تا شهریور ماه عقب بیافتد و باید منتظر صورتجلسه این جلسات باشیم. به احتمال زیاد بازی‌های فروردین‌‌ و خرداد تیم ملی  به عقب می‌افتد ولی طبق درخواست ما ترتیب مسابقات عوض نمی‌شود و ابتدا با هنگ‌کنگ و کامبوج بازی می‌کنیم و بعد بازی‌های خرداد برگزار می‌شوند.

فدراسیون فوتبال به دنبال این است در ابتدا و طبق برنامه قبلی با هنگ کنگ در تهران، با کامبوج در این کشور و بعد از با بحرین و عراق در استادیوم آزادی بازی کند.

بیشتر بخوانید:

درخواست همسر بازیکنان برای تعطیلی لیگ برتر!

تگ ها


فدراسیون فوتبال ابراهیم شکوری مقدماتی جام جهانی تیم ملی ایران شکوری مساباقت_انتخابی_جام جهانی انتخابی جام جهانی تعویق بازی تیم ملی فوتبال جهان مرحله انتخابی جام جهانی قطر جام جهانی ۲۰۲۲ انتخابی_جام جهانی_2022