کاپیتان یوونتوس دبه کرد؛ شرایط جدید برای تمدید!

جورجیو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس شروط جدیدی برای تمدید قرارداد با این تیم گذاشته است....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه گاتزتا دلااسپورت مدعی شد جورجیو کیه لینی به زودی مذاکرات برای تمدید قرارداد خود با باشگاه یوونتوس را آغاز می کند. اخبار حاکی از آن درخواست این مدافع ۳۶ ساله برای افزایش حقوق و البته قراردادی دو ساله است. در واقع کیه لینی می خواهد تا مقطع برگزاری جام جهانی قطر در سال ۲۰۲۲ در بالاترین سطح و ترکیب یوونتوس بازی کرده و شانس حضور در اردوی تیم ملی ایتالیا برای این تورنمنت را از دست ندهد.

جورجیو کیه لینی در حال حاضر بازیکن آزاد است و قرارداد او با باشگاه یوونتوس در ۳۰ ژوئن به پایان رسیده است. سال گذشته اخباری در مورد احتمال خداحافظی کیه لینی از میادین شنیده شده بود، اما او در رقابت های یورو ۲۰۲۰ فوق العاده ظاهر شده و یکی از عوامل اصلی قهرمانی آتزوری در این تورنمنت لقب گرفت. کیه لینی در ابتدا به فکر بازنشستگی پس از رقابت های یورو بود، اما او اکنون به دنبال حضور در جام جهانی قطر در نوامبر و دسامبر ۲۰۲۲ است. کیه لینی که ماه آینده ۳۷ ساله می شود در این سال ها دستمزدی ۳.۵ میلیون یورو در هر فصل دریافت کرده است.

اما او حالا درخواست افزایش دستمزدش به رقم پنج میلیون یورو را داده و یوونتوس هنوز در این رابطه به نتیجه نرسیده است. چون جام جهانی قطر در فصل پاییز برگزار می شود، تمدید یک ساله به درد کیه لینی نمی خورد و او به دنبال حضور در رختکن یوونتوس به مدت دو سال دیگر است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ جورجیو کیه لینی فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال