صیادمنش بهترین بازیکن فصل زوریا شد

اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی زوریا لوهانسک موفق شد عنوان بهترین بازیکن این فصل باشگاهش را کسب کند....

به گزارش "ورزش سه"، وب سایت رسمی باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین از انتخاب اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی این تیم به عنوان برترین بازیکن فصل گذشته زوریا خبر داد.


در سایت باشگاه زوریا آمده است که: «هواداران بهترین بازیکن فصل گذشته باشگاه را انتخاب کردند. سه نامزد در رای گیری شرکت کردند. صادقانه بگوییم، ما قصد داشتیم نامزدهای بیشتری معرفی کنیم، اما تصمیم گرفتیم روی سه بازیکن تمرکز کنیم.


بنابراین، هواداران به بازیکنانی مانند: اللهیار صیادمنش ، ویتالی ورنیدوب و ولادیسلاو کوچرگین رای دادند. طرفداران زوریا در شبکه های اجتماعی باشگاه یعنی فیس بوک، توییتر و اینستاگرام رای های خود را ارسال کردند.


اکنون نوبت اعلام رسمی بهترین بازیکن فصل است. به نظر هواداران، اللهیار صیادمنش مهاجم زوریا به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد. رتبه دوم به ولادیسلاو کوچرگین رسید و ویتالی ورنیدوب جایزه نفر سوم را دریافت کرد.»


صیادمنش در این فصل و در تمامی رقابت ها، ۲۶ بار به میدان رفت و موفق شد ۶ گل برای زوریا لوهانسک به ثمر برساند ضمن اینکه او ۳ بار نیز به هم تیمی هایش پاس گل داد. اللهیار که چند بار به عنوان بهترین بازیکن ماه تیمش انتخاب شده بود، در این نظرسنجی باید با ۲ هم تیمی دیگرش رقابت کند.

تگ ها


الهیار صیادمنش اوکراین زوریا لوهانسک