فالکائو خواهان فسخ قرارداد با گالاتاسرای

رادامل فالکائو در حمایت از اوبی میکل دیگر قصد ندارد در شرایط کنونی برای گالاتاسرای در لیگ ترکیه بازی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جان اوبی میکل هافبک نیجریه‌ای تیم فوتبال ترابزون اسپور به نشانه اعتراض به تداوم بازی‌های سوپرلیگ ترکیه در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف جهان، ترکیه را ترک کرد.

ترابزون اسپور با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که جان اوبی میکل که سال گذشته به این تیم پیوست و تا ماه می ۲۰۲۱ هم قرارداد دارد با کسب مجوز از مسئولان باشگاه اقدام به ترک ترکیه کرده و به این ترتیب قرارداد فی‌مابین آنها به صورت دوجانبه فسخ شده است.

بازیکن سابق چلسی روز شنبه هفته جاری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته بود:« از فوتبال چیزهای مهمتری هم در زندگی وجود دارد. من اینجا راحت نیستم و نمی‌خواهم در این وضعیت دیگر فوتبال بازی کنم. همه باید الان در خانه و کنار خانواده‌ها و عزیزان‌شان باشند. در چنین برهه حساسی که دنیا به تلاطم افتاده است، فصل باید تعلیق شود.»

اقدام اوبی میکل حمایت رادامل فالکائو ستاره کلمبیایی گالاتاسرای را نیز به دنبال داشت.

او به خبرنگاران گفت:« زندگی و سلامتی مهمتر از هر چیزی از جمله فوتبال است.» گفته می شود فالکائو نیز قصد بازی برای گالاتاسرای را ندارد و می خواهد از ترکیه خارج شود. شرایطی مشابه نیز برای هوگو رودایگا و اسکار استوپینیان حکمفرماست و آنها نیز دیگر قصد بازی در ترکیه را ندارند.

دیگر خارجی های حاضر در تیم های ترکیه ای نیز در پیام های جداگانه، خواهان تعطیلی موقت سوپرلیگ شده اند.

بیشتر بخوانید:
مورینیو و رئال؛ وقتی مادرید تیم جاسوس ها بود
۲۵۰ میلیون یورو برای خرید ۴ ستاره 

تگ ها


تیم ملی کلمبیا ترکیه رادامل فالکائو فوتبال جهان کرونا کلمبیا گالاتاسرای فوتبال