استقلال، سپاهان و حاشیه‌ها/ خط و نشان برای نورافکن!

استقلال و سپاهان همیشه یکی از بازی‌های پرحاشیه در لیگ و جام حذفی بوده‌اند....

استقلال-سپاهان هدیه به هواداران فوتبال
به گزارش خبرنگار مدال، بازی استقلال و سپاهان در لیگ برتر یک هدیه فوق العاده بود برای تماشاگرانی که چه در استادیوم و چه از پای تلویزیون این بازی را دنبال کردند و حالا قرار است این موضوع دوباره تکرار شود.
بازی استقلال و سپاهان می توانست فینال جام حذفی باشد اما این اتفاق رقم نخورد و دو تیم، تنها 3، 4 روز بعد از آن بازی پر فشار و جنجالی، فهمیدند که باید بار دیگر به مصاف هم بروند.

 

استقلالی ها دوست داشتند با پرسپولیس بازی کنند
این قرعه شاید سخت ترین قرعه برای استقلال و سپاهان بود. هواداران استقلال پیش از قرعه کشی در فضای مجازی صحبت از بازی با پرسپولیس می کردند. آن ها شدیدا دوست داشتند که دربی دیگری این بار در جام حذفی برگزار شود و می گفتند: حالا باید با پرسپولیس بازی کنیم و انتقام بازی ابتدای فصل را بگیریم، اما نشد آن چه که هواداران استقلال دوست داشتند اتفاق بیافتد و قرعه به نام سپاهان افتاد.

 

خط و نشان برای نورافکن!
حالا انگشت هواداران استقلال به سمت زردپوشان اصفهانی نشانه گرفته شده است. هوادارانی که بدجور از پنالتی گرفته نشده در بازی دو تیم در لیگ برتر شاکی هستند، می خواهند که بازیکنانشان تمام آن اتفاقات را در تهران جبران کنند.
آن ها حتی برای امید نورافکن هم خط و نشان کشیده اند!
مسئله ای که به جز حاشیه سازی از همین امروز برای تیم ها عایدی دیگری نخواهد داشت. هواداران استقلال که از واکنش نورافکن بعد از گل به استقلال آن هم پس از این که پیش از شروع بازی در نقش جهان برایش سنگ تمام گذاشته بودند، حسابی دلخور شدند، می گویند که آزادی را برای سپاهان و به ویژه برای نورافکن جهنم می کنیم!

 

رد پای قلعه نویی در تقابل های استقلال و سپاهان
امیر قلعه نویی که در سه بازی جام حذفی در تقابل های استقلال و اصفهان حواشی مختلفی را شاهد بوده است، این بار فقط برای برد آن هم در آرامش مطلق به آزادی می آید.
قلعه نویی در سال 83 در تقابل دو تیم در فینال جام حذفی در جریان مسابقه از کنار زمین اخراج شد و روی سکوها کارش به درگیری با هواداران کشید و تیمش هم آن بازی را واگذار کرد. در بازی برگشت هم نتیجه به نفع تیم رقیب به پایان رسید تا قلعه نویی و شاگردانش از رسیدن به جام قهرمانی حذفی باز بمانند. سال 92 هم این تقابل در استادیوم آزادی تکرار شد که شاگردان قلعه نویی در ضربات پنالتی مغلوب حریف شدند و با گلایه های شدید سرمربی شان بعد از بازی مواجه شدند چرا که قلعه نویی معتقد بود، آن ها که باید پنالتی ها را می زدند زیر بار زدن پنالتی های حساس نرفتند. در تمامی این دیدارها البته امیر قلعه نویی بر روی نیمکت استقلال بود و هدایت آبی های تهرانی را برعهده داشت. حالا ورق برگشته است قلعه نویی سرمربی سپاهان است و می خواهد که برنده این تقابل در جام حذفی باشد.

 

بیشتر بخوانید:

اظهار نظر اکبرپور درباره قرعه استقلال در جام حذفی

تکذیب یک شایعه/ کاری به رحمتی نداریم!

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه سپاهان بازی استقلال سپاهان امید نورافکن امیر قلعه نویی سپاهان استقلال جام حذفی فوتبال