عالیشاه امروز کاپیتان پرسپولیس می شود؟

پرسپولیس در شرایطی امروز به مصاف سایپا می رود که کاپیتان اول و دوم این تیم در فهرست حضور ندارند و عالیشاه نیز باید با عرب جلسه ای را برگزار کند....

به گزارش مدال،قرمزپوشان تهرانی عصر امروز اولین بازی خود با هدایت گابریل کالدرون در مقابل یک تیم لیگ برتری را برگزار می کنند. شاگردان این مربی کهنه کار آرژانتینی در حالی به مصاف تیم ابراهیم صادقی خواهند رفت که سیدجلال حسینی و حسین ماهینی دو کاپیتان این تیم در فهرست حضور ندارند و بازی در غیاب آن ها برگزار خواهد شد.

اما امید عالیشاه کاپیتان سوم تیم پرسپولیس در فهرست منتشر شده از سوی باشگاه پرسپولیس برای این بازی جای دارد. او البته امروز ساعت 13 به باشگاه پرسپولیس می رود و باید دید چه اتفاقی در جلسه اش با ایرج عرب رخ خواهد داد و آیا اساسا در ترکیب اصلی خواهد بود یا نه.اگرچه بعدی است که عالیشاه در جلسه امروز با عرب تصمیم به جدایی از پرسپولیس بگیرد اما با توجه به شناختی که از روحیات عالیشاه وجود دارد و تعدد بازیکن در پست تخصصی او گروهی معتقدند که عالیشاه ممکن است امروز برای فصل آینده فوتبالی اش تصمیم دیگری بگیرد.

در صورت غیبت احتمالی امید عالیشاه، احتمالا احمد نوراللهی یا علیرضا بیرانوند بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهند بست. نوراللهی از لیگ چهاردهم در عضویت تیم پرسپولیس است اما او یک و نیم سال را به علت سربازی در تیم تراکتورسازی سپری کرد.

نکته جالب این که در اردوی ترکیه علیرضا بیرانوند نقش رهبری را در تیم ایفا می کرد و در طول بازی با بازیکنان صحبت های زیادی را انجام می داد.موضوعی که در نوع خود جالب بوده و شنان از قدرت تازه این دروازه بان ملی پوش در پرسپولیس دارد.بیرانوند که نقش ویژه ای در جذب و انتخاب مربی دروازه بان های پرسپولیس داشت،این روزها به یکی از بازیکنانی تبدیل شده که در پرسپولیس باید روی حرفش حساب باز کرد و ....!

اخبارمرتبط:

چند نکته از لیست ۱۷ نفره کالدرون

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس سایپا جام شهدا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال