صیادمنش برنده نظرسنجی صفحه AFC

اللهیار صیادمنش در نظرسنجی صفحه توئیتری AFC برای انتخاب ستاره آینده نیوم حریف چینی خود را پشت سر گذاشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کنفدراسیون فوتبال آسیا چند وقتی است که در خلال برگزاری مرحله مقدماتی و پایانی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اقدام به برپایی یک نظرسنجی برای انتخاب بهترین بازیکن جوان و آینده دار نیوم با عنوان #NEOMFutureStars می کند.

در واقع نیوم یک شهر برنامه‌ریزی شده در استان تبوک در شمال غربی عربستان است که قرار است تا سال‌های آتی قابل سکونت شود. برنامه‌ریزی شده‌است که از فن آوری‌های هوشمند در شهر استفاده شود و همچنین به عنوان یک مقصد گردشگری عمل کند. هزینه این پروژه ۵۰۰ میلیارد دلار تخمین زده شده‌است. برنامه‌ریزی شده که منابع انرژی این شهر کاملاً از طریق منابع انرژی تجدید پذیر تأمین شود.

حالا این پروژه چند وقتی است به عنوان یکی از اسپانسرهای کنفدراسیون فوتبال آسیا شناخته شده و نظرسنجی هایی در این خصوص برگزار می شود که یک مورد آن، همان انتخاب ستاره آینده نیوم است. در آخرین نظرسنجی صورت گرفته، اللهیار صیادمنش ۲۰ ساله به دلیل پاس گلی که در بازی با سوریه داد در جدال با ژو چنجی جوان ۲۱ ساله و آینده دار چینی قرار گرفت که مهاجم زوریا با کسب ۷۰ درصد آراء برنده این نظرسنجی شد.

تگ ها


الهیار صیادمنش فوتبال ایران اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال