بایرامی: مقابل استقلال به دنبال برد هستیم

گل گهر در یک بازی حساس فردا و در شرایطی که نمی تواند تماشاگرانش را همراه داشته باشد در سیرجان میزبان استقلال است....

به گزارش مدال، گل گهر با وجود هفته های دشواری که پیش رو دارد تنها به کسب امتیاز و ماندن در لیگ برتر فکر می کند این تیم برای موفقیت مقابل استقلال به بازیکنان باتجربه اش چشم دوخته است. مهرداد بایرامی یکی از بازیکن ها است که تا به حال دو بار توانسته در بازی های رودررو به استقلال گل بزند. او البته امسال بیشتر به عنوان هافبک کنار بازی می کند اما می تواند یکی از مهره های موثر در خط تهاجمی تیمش باشد. بایرامی در ارتباط با شرایط تیمش قبل از بازی برابر استقلال گفت:" تیم ما بعد از برد برابر آبادان شرایطش خیلی بهتر شده و نسبت به قبل اعتماد به نفس بچه ها بالاتر رفته است. دو هفته است تیم خیلی با روحیه تمرین می کند و آمادگی خوبی داریم."


او درباره بازی برابر استقلال هم گفت:" استقلال جزو یکی از قوی ترین تیم های ایران است. هم فوتبال خوبی بازی می کند و هم مدعی قهرمانی است." مهاجم گل گهر در ارتباط با احتمال برد این تیم در بازی فردا هم گفت:" چرا نتوانیم استقلال را ببریم؟ در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. در سیرجان ما امیدوار هستیم که بازی را ببریم و با هرکدام از بچه ها که صحبت کردم همه به فکر بردن هستند."
او که سابقه گلزنی برابر استقلال را دارد درباره احتمال گلزنی مجددش گفت:" من قبلا دو گل به استقلال زدم که آخرینش فصل پیش بود. فردا هم امیدوارم که بتوانم گل بزنم هرچند مهم موفقیت تیم است. البته من در گل گهر کمتر مهاجم بازی می کنم و بیشتر پستم هافبک کناری است."

بایرامی در انتها هم گفت:" در مورد کرونا باید بگویم که من هم معتقدم باید مسابقات را تعطیل کنند. ما خانواده داریم ، خودمان مهم نیستیم اما دوست نداریم این بیماری را به خانواده و پدر و مادرمان انتقال بدهیم. به خاطر خانواده هایمان هم که هست بهتر است مسابقات را تعطیل کنند."

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ التعاون عربستان – پرسپولیس به تعویق افتاد
ادعای جنجالی آذری؛ نامه محرمانه فیفا را منتشر کنید!
خلیل زاده: فتح الله زاده مدیرعاملی استقلال را قبول کرد

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران استقلال لیگ برتر ایران مهرداد بایرامی مهرداد بایرامی استقلال گل گهر گل گهر-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال