میناوند: خیانت‌کاران همین امروز استعفا بدهند

مهرداد میناوند در پستی اینستاگرامی خواهان استعفای «خیانت‌کاران» و حضور افراد دلسوز در باشگاه پرسپولیس شد....

پیشکسوت پرسپولیس در پستی اینستاگرامی خواهان استعفای برخی از مسئولان پرسپولیس شد.

به گزارش مدال، مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که شب گذشته در گفت‌وگویی افشاگرانه در مدال از پشت پرده‌های باشگاه پرسپولیس گفته بود امروز در پستی اینستاگرامی خواهان استعفای خیانت‌کاران پرسپولیس و حضور افراد دلسوز در این تیم شد.

متن پست اینستاگرامی میناوند به شرح زیر است:
«سلام خدمت بهترین هواداران دنیا

در مصاحبه آخرم گفتنی‌ها را گفتم، فکر می‌کنم برای همه مشخص شده که چه افرادی خیانت‌کار هستند و کمر به نابودی پرسپولیس بسته‌اند. این آقایان باید بروند تا بیش از این نمک به زخم طرفداران پرسپولیس نپاشند چرا که ماهیت واقعی آنها برای همه مشخص شده است. آقایان میزها را رها کنید حالا که صدای خشمگین هواداران را شنیده‌اید. برانکو عزیز ما رفت و اتفاقی که نباید رخ می داد، افتاد. 
من از تمام بزرگان و دلسوزان پرسپولیس مثل افشین پیروانی، کریم باقری، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی می‌خواهم که صدای هواداران باشند و نگذارند این خانه ویران شود، باید دست به کار شویم و به آماده شدن پرسپولیس برای فصل جدید کمک کنیم. نباید زمان را از دست داد، باید وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و جذب نفرات جدید خیلی زود مشخص شود. اگر نیاز باشد باید به دیدار وزیر ورزش برویم تا نگرانی‌های هواداران را به گوش آنها برسانیم. نباید اجازه بدهیم این پرچم سرخ سقوط کند. خیانت‌کاران باید همین امروز استعفا نامه ننگین خود را بنویسند و بروند. پرسپولیس به افراد دلسوز و پرسپولیسی نیاز دارد. شرافت ما همین عشقمان به پرسپولیس است و بس، ما پشت این تیم را هرگز خالی نمی کنیم.»

اخبار مرتبط:
رادیو مدال (۶۷): میناوند: آقایان هیئت مدیره، واقعا شب خوابتان می برد؟
واکنش عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس به صحبت‌های میناوند

تگ ها


پرسپولیس مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس جدایی برانکو از پرسپولیس جدایی برانکو برانکو برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال