تابستان پرخرج رئال مادرید؛ پرز دست به جیب می‌شود!

رئال مادرید تابستان شلوغ و پرهزینه‌ای را پیش روی خواهد داشت...

با توجه به درخواست زیدان از سران باشگاه برای خرید چند ستاره و تقویت تیم رئال مادرید در فصل آینده، به نظر می‌رسد پرز با هزینه سنگینی برای خرید بازیکنان روبرو خواهد بود.

به گزارش مدال، رئال مادرید در فصل 10-2009 با هزینه 254 میلیونی تابستان شلوغی داشت اما امسال به نظر می‌رسد که رئال بیش از 300 یا 400 میلیون یورو هزینه خواهد کرد و رکورد پیشین خود را می‌شکند.
کهکشانی‌ها تا حالا 90 میلیون برای خرید رودریگو و میلیتائو هزینه کرده است و جذب یوویچ و هازارد هم بسیار محتمل است که رئال برای این دو بیش از 160 میلیون یورو هزینه خواهد کرد. در آن زمان رئال تابستان شلوغی با خرید رونالدو، کاکا، بنزما، ژابی آلونسو، آربلوا و آلبیول داشت.
زیدان خواستار خرید مندی از لیون شده است. این مدافع چپ ارزشی 30 میلیون یورویی دارد. در خط هافبک زیدان، پوگبا را می‌خواهد که قیمتش حداقل 150 میلیون یوروست اما آلترناتیو هافبک فرانسوی اریکسن است که با 70 تا 80 میلیون یورو سفیدپوش می‌‍شود. بدین ترتیب هزینه‌های رئال در کمترین حالت به 350 میلیون یورو می‌رسد.

تگ ها


فلورنتینو پرز کهکشانی‌ها میلیتائو رودریگو یوویچ ادن هازارد کریستیانو رونالدو آلونسو کاکا پل_پوگبا مندی لیون کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال