والیبال ایران در ۲۰۲۲؛ با عطایی و کادر ایرانی

بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های آسیایی، به نظر می رسد حکم سرمربیگری بهروز عطایی تا سال ۲۰۲۲ تمدید شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بدون شک سال ۲۰۲۲ با توجه به برگزاری لیگ ملت ها و همچنین مسابقات جهانی که بالاترین سطح را در والیبال دنیا بعد از المپیک دارد، سال پراهمیتی برای والیبال ایران خواهد بود. 


بعد از یک دهه استفاده از مربی خارجی، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت در رقابت های قهرمانی آسیا از یک مربی ایرانی در راس کادرفنی استفاده کند و با توجه به نتیجه ای هم که رقم خورد، حالا از تصمیم خود خوشحال است.


اینطور که پیداست بهروز عطایی با نتیجه ای که در مسابقات قهرمانی آسیا گرفت و حمایت هایی که در روزهای اخیر نسبت به خود دیده، قرار است کارش را با تیم ملی ادامه دهد. البته که عطایی در حال حاضر یک ماموریت مهم دیگر را هم در ایتالیا دارد. او به تیم والیبال جوانان اضافه می شود تا بتواند بار دیگر قهرمانی در جهان را تکرار کند؛ اگرچه کار دشواری خواهد بود.


با این حال بهروز عطایی که در بخش باشگاهی هم تیمداری می کند و در هراز آمل حضور خواهد داشت، گویا در سال ۲۰۲۲ نیز همراه با کادر ایرانی اش روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست. 


داورزنی در این باره می گوید: «قطعا این مسابقات سنگ محکی بود که بتوانیم وضعیت مربیان وطنی را در این سطح بررسی کنیم. در هفته های آتی جلسات کارشناسی خواهیم داشت ولی به احتمال زیاد این شرایط را فراهم خواهیم کرد تا برای مسابقات لیگ و قهرمانی جهان سال آینده از کادر ایرانی استفاده کنیم.»

تگ ها


والیبال محمدرضا داورزنی بهروز عطایی تیم ملی والیبال ایران والیبال