بایرامی: رحمتی تک و تنهاست

مهاجم جدید شهرخودرو امیدوار است شرایط این باشگاه بهبود پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد بایرامی درباره بازی ماشین‌سازی و شهرخودرو اظهار کرد: به نظرم خیلی راحت می‌توانستیم برنده بازی باشیم، اما متاسفانه یک گل خیلی راحت و اتفاقی خوردیم که همین اتفاق موجب شد تا آنها به محوطه جریمه خودشان بروند و ۱۱ نفره دفاع کنند.

او ادامه داد: تا آخرین لحظه تلاش کردیم و چندین موقعیت خوب گلزنی به دست آوردیم که بالاخره در دقیقه ۹۰ یکی از آنها تبدیل به گل شد. امیدوارم با شهرخودرو به جایگاه واقعی این تیم که طی سالیان اخیر همواره جزو بالای جدولی‌ها بوده، برسیم و مشکلات تیم حل شود.

مهاجم سابق تراکتور و خرید جدید شهرخودرو در خصوص بازگشت به تبریز و بازی برابر ماشین‌سازی که در آن حضور داشته است، ابراز کرد: خیلی خوشحال بودم که اولین بازی‌ام برای شهرخودرو را در تبریز انجام دادم و دوستان قدیمی‌ام را در آنجا دیدم. در آن ورزشگاه خاطرات خیلی خوبی داشتم.

بایرامی با اشاره به عدم حضور در سایپا و انتخاب شهرخودرو عنوان کرد: فقط سایپا نبود و چند تیم دیگر نیز به باشگاه نساجی نامه زده بودند که از آنها تشکر می‌کنم. شخصا دوست داشتم با آقایان رحمتی و فاضلی کار کنم و به همین دلیل شهرخودرو را انتخاب کردم. ضمن اینکه شهرخودرو یک تیم تاکتیکی و قدرتی خوب در لیگ برتر است و دوستانم در این تیم حضور دارند.

مهاجم جدید شهرخودرو ادامه داد: امیدوارم همه دست به دست هم دهند تا شرایط شهرخودرو بهتر شود چون این تیم پتانسیل بالایی دارد و ان‌شاالله مشکلاتش حل شود. در چند روز اخیر دید‌ه‌ام که آقای رحمت تک و تنها کار می‌کند و برای بهبود شرایط زحمت می‌کشد.

تگ ها


مهرداد بایرامی نساجی مازندران