ماموریت ویژه کاپیتان نوری در پیکان(عکس)

کاپیتان باتجربه پیکانی ها این روزها نقش کلیدی در این تیم دارد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد نوری یکی از فوتبالیست های سرشناس و باتجربه فوتبال ایران است که این روزها در ۳۹ سالگی پیراهن پیکان تهران را برتن می کند. ستاره سابق پرسپولیس، سپاهان و تیم ملی فوتبال ایران اگرچه امسال به دلیل مصدومیت ها زیاد در ترکیب پیکان به میدان نرفته، اما با توجه به تجربه و کسوتش نقشی قابل اتکا را در این تیم ایفا می کند.


نوری به عنوان کاپیتان خودروسازان در تمرینات این تیم حضوری فعال دارد و در حفظ نظم تیمی و البته اتحاد میان نفرات به مهدی تارتار و سایر اعضای کادرفنی کمک زیادی انجام می دهد.


این بازیکن باتجربه با وجود سن و سالی که دارد اما از نظر فنی هنوز هم بازیکن توانمندی محسوب می شود و البته که در پیکان با توجه به کسوتش مورد احترام همه اعضای تیم قرار می گیرد. کاپیتان سابق پرسپولیس رفاقت نزدیکی نیز با بازیکنان دارد و همین مساله سبب می شود تا سایر نفرات بتوانند روی او به عنوان یک دوست و حامی حساب باز کنند.


نوری در بحث های انگیزشی نیز با جلساتی که با بازیکنان می گذارد، کمک می کند و بی تردید در کنار تلاش های کادرفنی و مدیریتی و اجرایی و انگیزه سایر بازیکنان، نمی شود از نقش محمد نوری هم به سادگی عبور کرد.

تگ ها


محمد نوری پیکان تهران