تصمیمات جدید سپاهان؛ ۲ – ۳ روز صبر کنید

باشگاه سپاهان از هواداران خود خواسته در برابر امتیازات از دست رفته این تیم در لیگ برتر صبر و از ایجاد فشار کاذب که منجر به تصمیمات غلط می شود، پرهیز کنند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شکست ۳-۱ سپاهان در برابر مس رفسنجان ناراحتی هواداران سپاهان را به همراه داشته  و از آنجایی که به خاطر کرونا نمی توانند در تمرینات و هم چنین بازی های تیم حاضر  شوند در فضای مجازی نسبت به عملکرد تیم به شدت انتقاد کردند. البته محرم نوید کیا دیروز و در کنفراننس خبری بعد از بازی با مس رفسنجان ضمن عذرخواهی از هواداران باشگاه سپاهان از آنها خواست هر چه انتقاد دارند از او داشته باشند و کاری به کار بازیکنان نداشته باشند. او وعده داد در دو سه روز آینده تصمیمات جدیدی خواهد گرفت و گفت بازی کردن و مربیگری در باشگاه سپاهان لیاقت می خواهد. 

به هر صورت شنیده ها حاکی از آن است که هیئت مدیره باشگاه سپاهان ظرف دو سه روز آینده تشکیل جلسه خواهد داد تا به دور از هیجانات پس از مسابقه و پرهیز از اتخاذ تصمیمات احساسی، با بررسی همه جانبه ناکامی های اخیر تیم فوتبال، تصمیمات متناسب و نهایی را اتخاذ نماید. در این راستا تیم های کارشناسی مرتبط ماموریت یافته‌اند که در این فرصت گزارشات تصمیم ساز را تهیه و به هیئت مدیره ارائه نمایند.

باشگاه سپاهان هم نسبت به این شکست بی تفاوت نبوده و همان طور که اشاره شد از تماشاگران خود خواسته همانند سایر ارکان باشگاه هوشمندانه عمل نموده و از ایجاد فشارهای کاذب که باعث اتخاذ تصمیمات لحظه ای و غلط می شود، پرهیز نمایند. اینکه باشگاه سپاهان قرار است چه تصمیماتی را اتخاذ کند بر ما مشخص نیست اما به نظر نمی رسد محرم نویدکیا در برابر تصمیمات باشگاه موضعی داشته باشد و او حتی بارها و بارها گفته تابع تصمیمات باشگاه است. هیچ بعید نیست این تصمیمات در چارچوب تقویت کادر فنی و هم چنین کنار گذاشتن چند بازیکن و جذب چند بازیکن جدید باشد. آنچه که مسلم است در تعطیلات زمستانی اتفاقات جدیدی در باشگاه سپاهان رخ خواهد داد به خاطر اینکه تحمل این وضعیت هم برای باشگاه سپاهان سخت است و هم برای تماشاگران این تیم. رفتن محرم نوید کیا هم اتفاق محتملی است.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال