لیورپول بابت آینده ستاره مصری نگران نیست

لیورپول مطمئن است محمد صلاح، ستاره گلزن و مصری در استادیوم آنفیلد باقی خواهد ماند....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه دیلی میل امروز در گزارشی مدعی شد محمد صلاح شرط و شروط هنگفتی برای تمدید قرارداد با لیورپول درخواست کرده و سالانه ۳۰ میلیون یورو از مدیران این باشگاه طلب کرده که تفاوت زیادی با حقوق نجومی ستاره ای مانند لیونل مسی در پاری سن ژرمن ندارد. اما با وجود اینکه ستاره مصری که هفته ای ۵۰۰ هزار پوند برای ماندن در لیوررپول درخواست کرده، مدیران باشگاه لیورپول اطمینان دارد که محمد صلاح تا سال ۲۰۲۵ قرارداد خود را تمدید کرده و در استادیوم آنفیلد باقی خواهد ماند.

محمد صلاح در حال حاضر یکی از پردرآمدترین بازیکنان لیورپول بوده و بعد از ویرژیل فن دایک از این حیث در رده دوم قرار دارد، اما یورگن کلوپ تمدید قرارداد با این بازیکن را اولویت اصلی خود می داند. محمد صلاح در چهار سال اخیر و زیر نظر این سرمربی آلمانی به یکی از بهترین بازیکن دنیا تبدیل شده و نقش مهمی در موفقیت های لیورپول ایفا کرده است.

تنها دو سال دیگر از قرارداد محمد صلاح با لیورپول باقی مانده و تیم هایی چون رئال مادرید و پاری سن ژرمن به شدت به بازیکنان جذب این بازیکن هستند. اما نیکولو شیرا، روزنامه نگار ایتالیایی مدعی شد مدیران باشگاه لیورپول به توافق با محمد صلاح و تمدید قرارداد این بازیکن خوش بین بوده و تصور می کنند به زودی طرفین در سر میز مذاکره به اعدادی مشابه می رسند.

تگ ها


یورگن کلوپ محمد صلاح لیورپول