مصدومیت خفیف حاج صفی در تمرینات آ.ا.ک

احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران در جریان تمرینات آ.ا.ک آتن دچار مصدومیت شد ولی به گفته این بازیکن، او ۱۰ روز زمان برای ریکاوری نیاز دارد....

به گزارش "ورزش سه"، از یونان خبرهایی درخصوص آسیب دیدگی کاپیتان تیم ملی مخابره شده است. وب سایت های این کشور از جمله sport۲۴ و to۱۰ خبر داده اند احسان حاج صفی که به تازگی به آ.ا.ک آتن پیوسته، در تمرینات دچار مصدومیت شده که حضور او در بازی نخست تیم ملی برابر سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی را تحت الشعاع قرار داده است.


آنگونه که وب سایت های یونانی نوشته اند، حاج صفی روز گذشته در قسمت ران پای چپ خود احساس ناراحتی می کرد که پس از معاینات پزشکی و آزمایشات به عمل آمده، مشخص شد که این بازیکن دچار شکستگی خفیف از ناحیه ران پای چپ شده است.


آنگونه که رسانه های یونانی نوشته اند، میزان شکستگی و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای بهبود این آسیب دیدگی هنوز مشخص نیست و قرار است در آزمایشاتی که امروز به صورت دقیق از پای آسیب دیده حاج صفی به عمل می آید، میزان این مصدومیت مشخص شود.


اما حاج صفی در گفتگوی کوتاهی که درباره میزان آسیب دیدگی خود انجام داده، مدعی شده است که مصدومیت او جدی نیست و حداکثر ۱۰ روز برای ریکاوری و بازگشت به میادین زمان نیاز دارد و بنابراین او قطعا به دیدار ۱۶ شهریور برابر عراق می رسد.


چنانچه صحبت های کاپیتان تیم ملی درست باشد، او می تواند تیم ملی را در هر دو بازی ابتدایی مرحله مقدماتی جام جهانی همراهی کند اما با توجه به نزدیک بودن مسابقه برابر سوریه، حضور حاج صفی در این بازی منوط به گزارشات پزشکی و تصمیم کادرفنی است اما این بازیکن برای بازی با عراق در دسترس اسکوچیچ خواهد بود.

تگ ها


احسان حاج صفی آ ا ک آتن یونان