کاپیتان‌های تراکتور و استقلال به نفع خارجی‌ها

هر سه دروازه‌بان حاضر در لیست نهایی تیم ملی لژیونر هستند....

به گزارش "ورزش سه"، امروز لیست ده نفره‌ای از بازیکنان منتخب اردوی مینی کمپ از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد که نکته جالب این لیست وجود نداشتن دروازه‌بان در آن است. اسکوچیچ در این اردوی تمام لیگ برتری سید حسین حسینی و محمدرضا اخباری را دعوت کرده بود اما در انتها جایی برای آنها در لیست نهایی وجود نداشت.

باخط خوردن کاپیتان‌های استقلال و تراکتور مشخص شد، در لیستی که به زودی از لژیونرهای دعوت شده اعلام می‌شود نام سه دروازه‌بان وجود خواهد داشت. علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده و پیام نیازمند سه دروازه‌بان یوزها در بازی مقابل سوریه و عراق خواهند بود.

بیرانوند که پس از بازی در بلژیک به پرتغال و تیم بوآویشتا رفته است هنوز فرصت بازی پیدا نکرده ولی امیدوار است با حفظ آمادگی خود به ترکیب اصلی تیم ملی برسد. امیرعابدزاده که پس از درخشش در ماریتیموی پرتغال به پونفرادینای اسپانیا پیوسته سه هفته درخشان را در ترکیب این تیم سپری کرده است و می‌تواند گلر اول تیم ملی باشد. پیام نیازمند نیز امسال در یک قدمی فتح لیگ با سپاهان بود و پس از روزهای درخشانش در اصفهان به پورتیموننزه پرتغال رفته و امیدوار است مثل عابدزاده در این لیگ بدرخشد.

به این ترتیب در یک اتفاق جالب که تا به حال رخ نداده بود هر سه دروازه‌بان اصلی تیم ملی ایران که از آمادگی خوبی نیز برخوردار هستند از جمع لژیونرها خواهند بود و شانزده تیم لیگ برتری حداقل در این دوبازی، در خط دروازه ملی پوش نخواهند داشت.

تگ ها


علیرضا بیرانوند تیم ملی ایران امیر عابدزاده پیام نیازمند پورتیموننزه