تراکتور این هافبک جنوبی را می‌خواهد

باشگاه تراکتور در تلاش است تا هافبک دفاعی جدا شده خود را دوباره به تبریز برگرداند....

به گزارش "ورزش سه"، بلافاصله پس از پایان لیگ بیستم شاهد جدایی تعداد زیادی از بازیکنان شاخص تیم تراکتور بودیم؛ حمید بوحمدان یکی از این بازیکنان بود که با وجود گذشت بیش از دو هفته از جدایی اش، هنوز تیم جدید خود را انتخاب نکرده است.

بوحمدان در شرایطی از تراکتور جدا شد که چند پیشنهاد خوب داشت و به نظر می رسید که پس از پایان همکاری اش با سرخ پوشان، خیلی زود تیم جدیدش را انتخاب کند اما این اتفاق هنوز رخ نداده و طبق شنیده ها از منابع آگاه احتمال بازگشت او به تبریز وجود دارد.

فیروز کریمی، سرمربی تیم تراکتور امروز در بخشی از مصاحبه مفصل خود با رسانه رسمی باشگاه تراکتور با ابراز نگرانی از جدایی پر تعداد بازیکنان طی ماه های اخیر اعلام کرد که اگر او در آن مقطع در تراکتور حضور داشت اجازه نمی داد تعداد زیادی از این بازیکنان جدا شوند. ساعاتی پس از این صحبت ها، خبر از تلاش باشگاه تراکتور برای بازگرداندن حمید بوحمدان داده می شود.

البته این خبر هنوز از سوی دو طرف به صورت رسمی تایید نشده و به نقل از منابع نزدیک به باشگاه است. حال باید دید که در نهایت باشگاه تراکتور که با توجه به مشکلات مالی بسیار دست به تغییر سیاستی محسوس در بازار نقل و انتقالات زده و دیگر یک باشگاه ولخرج به شمار نمی رود آیا خواهد توانست رضایت بوحمدان برای بازگشت را جلب کند یا خیر.

تگ ها


حمید بوحمدان نقل و انتقالات ۱۴۰۰ ذوب آهن اصفهان